Grupa "Cherubinki"

Cherubinki to młodsza grupa przedszkolna. Nazwa grupy nawiązuje do jednej z najpiękniej ubarwionych rybek morskich, rozsiedlonej w przybrzeżnych wodach tropikalnej strefy Oceanu Indyjskiego i środkowo-zachodniego Pacyfiku. Cherubinek żyje w czystych, płytkich wodach zwykle wśród raf koralowych lub w ich pobliżu.

Nasza grupa składa się z 3- latków, 4-latków i 5-latków. Dzieci mieszkają w Niechorzu, Pogorzelicy, Konarzewie, Rogozinie, Zapolicach i w Lędzinie.
W grupie „Cherubinki ” pracuję zgodnie z Podstawą Programową Wychowania Przedszkolnego oraz treściami zamieszczonymi w nowym, w pełni zgodny z założeniami obowiązującej podstawy programowej program wychowania przedszkolnego Autorzy: Wiesława Żaba-Żabińska

PIOSENKA GRUPOWA
Jedno wspólne imię mamy -"Cherubinki”
Tak się właśnie nazywamy- "Cherubinki”
Zawsze wspólnie, zawsze razem się bawimy
No, bo bardzo się lubimy! I już!