Wizyta w Straży Pożarnej

W dniu 16.04.2019 dzięki uprzejmości taty naszej Laury – Pana Łukasza Kosińskiego, przedszkolaki miały możliwość zwiedzić straży pożarną w Niechorzu.
Wiele emocji i radości sprawiła dzieciom ta wizyta. Przedszkolaki oglądały stroje strażaków, sprzęt, samochód strażacki i jego wyposażenie oraz miały możliwość przymierzenia kasku strażackiego. Wóz strażacki zrobił na dzieciach ogromne wrażenie, każdy chciał sprawdzić jak to jest na desce do przenoszenia rannych, a także sprawdzić pompę do gaszenia pożarów. Największą frajdę sprawiło przedszkolakom pryskanie wodą z węża strażackiego. Śmiechu i zabawy było co niemiara.
Na koniec każdy przedszkolak mógł wybrać sobie maskotkę, bardzo dziękujemy za tak przemiłe przyjęcie i opowiedzenie o tak ważnym zawodzie strażaka.
Reszta fotorelacji znajduje się na stronie Facebooka.