Wigilia w szkole

22.XII w naszej szkole odbyła się Wigilia. Tego dnia wszyscy odświętnie ubrani spotkaliśmy się na przepięknie udekorowanej hali sportowej.
Wszyscy uczniowie,przedszkolaki, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście obejrzeli jasełka w wykonaniu 6 i 7 klasy. Następnie przedszkolaki zaśpiewały pastorałkę "Do Betlejem" a po nich uczniowie z każdej klasy. Było świątecznie a atmosfera wprowadzała nas coraz bardziej w okras bożonarodzeniowy. Następnie pani Patrycja- organizatorka konkursu ogólnopolskiego "Kartka Bożonarodzeniowa" ogłosiła wyniki, wręczyła prezenty i dyplomy wszystkim uczestnikom z naszego przedszkola. Potem dzieci zasiadły wspólnie do świątecznego obiadu i złożyły sobie życzenia.
wpis edytowano 2018-01-22, 15:31