ŚWIĘTO, KTÓRE KOCHAJĄ DZIECI

Dnia 25 listopada, przedszkolaki ze wszystkich grup uczestniczyły w obchodach ŚWIATOWEGO DNIA PLUSZOWEGO MISIA. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim "milutkim przyjacielem". Przybyły misie małe, średnie i bardzo duże, białe, brązowe, różowe, a każdy był piękny i wyjątkowy. Dzieci poznały historię pluszowego misia, który od ponad 100 lat jest ulubieńcem i towarzyszem najmłodszych. Obejrzały prezentację multimedialną o znanych i lubianych misiach z dziecięcych bajek. Brały udział w zabawach ruchowych i gimnastyce z misiem, wspólnie recytowały wiersze o misiach, odgadywały "misiowe" zagadki i wykonały pracę plastyczną z misiem w roli głównej.
Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija...