Relacje

Subskrybuj
Przygody Małej Calineczki - Studio Artystyczne

Przygody Małej Calineczki - Studio Artystyczne "Efekt"

W minionym tygodniu przyjechało do Nas Studio Artystyczne "Efekt" z przedstawieniem zatytułowanym - "Przygody Małej Calineczki"

- Czy z ziarenka jęczmienia może powstać mała dziewczynka?
Okazuje się, że może i nazywa się Calineczka. Jest maleńka niczym pszczółka, śliczna i posiada anielski głos, właściwie – doskonała kandydatka na żonę. Dziewczynka ma dobre serce, kocha cały świat i najchętniej pomagałaby wszystkim :)

Poznajmy jej historię pełną przygód oraz zaskakujących wydarzeń.
Jak na los Calineczki wpłynie wredna Ropucha i jej syn fajtłapa? Co może wyniknąć ze spotkania z niesłyszącą Myszą i ślepym Kretem? Jaką kluczową rolę w życiu bohaterki odegra Jaskółka?
Cała masa nieporozumień, prześmiesznych sytuacji i charakterystycznych postaci. Jedno jest pewne – aby uzyskać odpowiedzi na te pytania, trzeba to zobaczyć!

Wzruszająca opowieść, która momentami bawi do łez, ale również daje nam cenną życiową lekcję – warto odłożyć na bok własne problemy, dzięki czemu wyraźniej widzimy, co się dzieje wokół nas. W momencie, gdy przestajemy skupiać się na sobie, nagle dostrzegamy innych, którzy mogą potrzebować naszej pomocy. Historia Calineczki uczy tego, że dając światu dobro i do nas kiedyś ono powróci.
scenariusz pisała Paulina Tokarzewska -
wpis edytowano 2019-11-03, 23:02
Komentarze
Avatar
Aby dodawać komentarze musisz się zalogować lub zarejestrować
pozostało:
Brak komentarzy.