Pasowanie na Przedszkolaka :)

W Piątek mijającego tygodnia w Naszym Przedszkolu odbyło się wielkie wydarzenie - otóż nasi najmłodsi przedszkolacy mieli swoje święto - zostali PASOWANI na PRZEDSZKOLAKA i od tej pory weszli na dobre w Naszą Brać Przedszkolną, z czego wszyscy baaardzo się cieszymy :)

Taka uroczystość jest szczególnie ważna dla nowo przyjętych dzieci, które we wrześniu po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Dzięki niej poczuły się jego częścią, poczuły też, że są ważne i potrzebne :)

Z tej okazji cały Zespół Przedszkola "Słoneczka" wraz ze starszymi Przedszkolakami życzy Wam wielu radosnych chwil wypełnionych zabawą i nauką, sukcesów oraz tego, aby każdy dzień spędzony z kolegami i koleżankami był pełen radości i szczerego uśmiechu!!! :)

POWODZENIA!!! :)
wpis edytowano 2020-11-01, 21:53