OGÓLNOPOLSKA AKCJA EDUKACYJNA

OGÓLNOPOLSKA AKCJA EDUKACYJNA "DZIECI UCZĄ RODZICÓW"

Nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pt."Dzieci uczą rodziców". Celem akcji jest zwiększenie świadomości o otaczającym nas świecie, a także zachęcenie dzieci do rozmowy z rodzicami na tematy poruszane podczas zajęć. W ramach akcji wszystkie zgłoszone placówki będą otrzymywać drogą elektroniczną materiały do przeprowadzenia zajęć na tematy związane z bezpieczeństwem w szkole, przedszkolu, domu, na drodze, podczas wypoczynku letniego i zimowego, związane z bezpieczeństwem w Internecie, a także związane z ekologią, sportem, promocją zdrowego trybu życia, a także związane z historią, czy astronomią. Każda lekcja będzie składać się z dwóch części: w pierwszej nauczyciele będą wprowadzać dzieci w tematykę zajęć, a w drugiej najmłodsi otrzymają zadanie do wykonania.
#DzieciUcząRodziców

wpis edytowano 2019-12-07, 18:25