O misiach - dla

O misiach - dla "Misiów" – zajęcia w Gminnej Bibliotece Publicznej w Malechowie

We wtorek, 27 listopada, z okazji Dnia Pluszowego Misia 3,4-latki z grupy „Misiów” odwiedziły Gminną Bibliotekę Publiczną w Malechowie.

W trakcie przygotowanych zajęć dzieci dowiedziały się jak powstał pierwszy pluszowy miś, z ogromnym zainteresowaniem słuchały opowieści o misiach i odpowiadały na pytania zadawane przez bibliotekarza, pana Roberta. Same także zadawały wiele pytań.

Spotkały się z ulubieńcem dobranocek, Misiem Uszatkiem, poznały też inne sławne misie – Misia Yogi, Misia Colargola, Gumisia, Misia Puchatka, Misia Bubu, itd. Nie zabrakło także wspólnej zabawy przy piosence „Jadą, jadą misie”. Przedszkolaki mogły także poćwiczyć rysowanie. Każde dziecko pokolorowało wybrany przez siebie obrazek misia.

Czas minął bardzo szybko, na zakończenie pełnego wrażeń spotkania „Misie” otrzymały słodkości – misiowe żelki. Dzieci w podziękowaniu bibliotekarzom, pani Beatce i panu Robertowi,za ciekawie poprowadzone zajęcia, za miłe niespodzianki, wręczyły upominek. Z entuzjazmem zadeklarowały swój powrót do biblioteki wraz z rodzicami.

Wszystkie „Misie” chórem stwierdziły, że w bibliotece było miiiiiiiiiiiiiisioooooooooowo!!!

wpis edytowano 2012-12-04, 10:15