MIKOŁAJKI

6 grudnia to magiczny dzień dla każdego dziecka. A wszystka to za sprawą Świętego Mikołaja, który właśnie wtedy obdarowuje wszystkich prezentami. Dzieci z naszego przedszkola już od poniedziałku przygotowywały się do tego dnia. Z ogromnym zaangażowaniem wykonywały dekoracje i prace plastyczne, którymi ozdobiliśmy nasze sale i korytarz przedszkolny. Przedszkolaki brały też aktywny udział w zajęciach wprowadzających nas w ten wyjątkowy czas. Poznały historię Świętego Mikołaja, a dzieci z gr. I Biedronki przygotowały i realizują zadania z kalendarza adwentowego. 6 grudnia, już od samego rana w przedszkolnych salach rozbrzmiewały piosenki o Mikołaju. Dzieci wykonały prace z ulubionym świętym, a w obu grupach odbyło się wspólne ubieranie choinki. Na koniec dnia wszystkie przedszkolaki zostały obdarowane prezentami od Mikołaja. Był to dzień pełen wrażeń i emocji, który również przybliżył nas do świąt Bożego Narodzenia.
wpis edytowano 2019-12-07, 13:21