Magiczny czas w grupie

Magiczny czas w grupie "Elfy" ANDRZEJKI 2020

Koniec listopada, to czas Andrzejek – czarów, wróżenia, przepowiadania co przed nami. Przedszkolaki z grupy " Elfy" również chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka... Realizując te plany 30.11.20r.zebraliśmy się po to aby wspólnie się pobawić, poczarować i powróżyć. Dowiedzieliśmy się co nas czeka w niedalekiej przyszłości i tej bardziej odległej (np. dotyczącego tego jaki zawód wybiorą przedszkolaki jak już dorosną). Było nawet lanie wosku i życzenia na przyszłość. Czy wróżby się spełnią – przyszłość pokaże. Pewne jest to, że przyniosły one nam wiele radości, były okazją do wspólnej zabawy. Ten magiczny dzień wróżb i czarów bardzo spodobał się dzieciom szczególnie, że tradycyjnie miały również krótką zabawę przy dźwiękach wesołej muzyki oraz poczęstunek.