Jasełka 2019

W piątek w Naszym Przedszkolu odbyły się Jasełka :)

Dzieci spisały się cudownie- stanęły na wysokości zadania, wyśmienicie odegrały swoje role, pięknie deklamując przypisane im kwestie i grając najlepiej, jak potrafią! DZIĘKUJEMY!!!

Dziękujemy również Wszystkim Rodzicom za tak liczne przybycie i za te cudowne wsparcie, jakie od Was mamy :) Bardzo Nas to cieszy i dodaje skrzydeł!!!

Kochani ponowne Narodziny Jezusa tuż - tuż i w naszych sercach królować będzie Miłość, Radość i Przebaczenie - dla innych i przede wszystkim dla siebie.

Usiądźmy i zastanówmy się, co czujemy i co chcemy osiągnąć w nadchodzącym nowym roku.

Niech ta dziecina leżąca na sianku zainspiruje Nas do lepszych czynów i bycia milszym nie tylko dla siebie i własnej rodziny, ale dla ludzi wokoło Nas!!! Otwórzmy swoje serca na "Jego" miłość i dobroć, na "Jego" moc!!!
wpis edytowano 2019-12-22, 22:49