Finał konkursu

Finał konkursu "Eko-zabawka"

Edukacja ekologiczna w przedszkolu to świadoma i zamierzona działalność nauczycieli względem swoich wychowanków. Wiek przedszkolny jest niezwykle ważny dla podejmowania działań mających wpływ na przyszłe kształtowanie osobowości, dlatego też kolejny rok realizujemy program edukacyjny „Z ekologią nam po drodze”. W ramach tego programu zorganizowany został konkurs plastyczno-techniczny „Eko-zabawka”. Do udziału w konkursie zaproszone zostały dzieci z przedszkoli gminy Rewal. Dzieci, które przystąpiły do konkursu wykazały się ogromną kreatywnością i fantazją, przy tworzeniu swoich zabawek. Powstały fantastyczne samochody, koparki, domki, ludziki. Jury oceniając zabawki i wkład włożony w ich wykonanie miało ogromny dylemat z wyborem tej jednej najlepszej, dlatego też jednogłośnie uznało, że pierwsze miejsce należy się każdemu uczestnikowi konkursu.
Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 12 kwietnia w Przedszkolu im. Sindbada Żeglarza w Niechorzu, nagrody ufundowała nam Rada Rodziców, piękne dyplomy biuro reklamy p. Bocian – za co serdecznie dziękujemy. Pragniemy serdecznie podziękować również naszym szanownym gościom z Rewala, którzy zaszczycili nas swoją obecnością, pani dyrektor Ewie Łozdowskiej i wszystkim rodzicom, którzy pomogli zrealizować pomysły swoich pociech.
Zapraszamy do fotorelacji z finału konkursu, wspólnej zabawy połączonej z tańcami integracyjnymi, jak i słodkiego poczęstunku.