Dzień Pluszowego Misia w grupie Krasnoludków

Duże, małe, kolorowe, puchate i mięciutkie. Pluszowe Misie zagościły w grupie ,,Krasnoludków”. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć.
W dniu 25.11.2019r. przedszkolaki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Mimo coraz nowocześniejszych i coraz atrakcyjniejszych zabawek, moda na misie nie przemija. Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem- Misiem. Przybyły misie małe, duże, bardzo duże, białe, różowe, zielone wprost bajecznie kolorowe, a każdy był piękny i wyjątkowy. Dzieci przygotowały dla swoich pluszaków ,,zabawkowy poczęstunek”.
Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię Święta Pluszowego Misia, wspólnie bawiły się przy piosenkach m. in: „ Ja brzuchaty Miś ”, „Pluszowy miś”. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe, plastyczne, konkursy, quizy, misiowe tańce. W tym magicznym dniu dzieci mogły posmakować miodu - to co misie lubią najbardziej, a na koniec zabaw dzieci poczęstowały się ,,Lubisiami – Msiami”.