DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dzień 23 listopada 2012r w Przedszkolu nr 67 był bardzo radosny z powodu obchodów Dnia Pluszowego Misia. Wszystkie dzieci w tym dniu przyniosły swoje ulubione pluszaki i wspólnie ze wszystkimi uczestniczyły w radosnym ich świętowaniu.

Dzieci opowiadały skąd mają swoje misie, jak znalazły się w ich domach, dlaczego je lubią, wysłuchały wiersza „Kto misiowi urwał ucho?” Czesława Janczarskiego. Wspólnie ustalały jak należy dbać o zabawki. Uczestniczyły razem ze swoimi pluszakami w tańcach i zabawach tj. „Stary niedźwiedź mocno śpi”, „Labado” oraz śpiewały misiom piosenki m. in. „Mój miś”.

Pani Dyrektor obdarowała wszystkie dzieci słodkimi lizakami, a Tata Gabrysi z grupy „Biedronek” wykonał dla dzieci balonowe misie. Dzieci z grupy „Motylków” wykonały piękny tort dla wszystkich pluszowych misiów oraz odśpiewały im „sto lat”.

Misie uczestniczyły w tym dniu we wszystkich zabawach razem z dziećmi i na pewno zapamiętały ten dzień jako wyjątkowy.
wpis edytowano 2012-12-04, 10:23