„Dzieciąteczko maleńkie” Jasełka 2019

Najstarsze grupy „Misie” i „Wiewiórki” miały w tym roku ogromną przyjemność przygotowywać Jasełka, dla całego przedszkola oraz zaproszonych gości. Przygotowania rozpoczęły się kilka tygodni wcześniej, kiedy to uczyliśmy się pastorałek, kolęd, układów tanecznych. Następnie rozdaliśmy zaproszenia i oczekiwaliśmy na ten wyjątkowy dzień. I oto nadszedł 20.12.2019r., kiedy to o godz. 10.00 przed licznie zgromadzoną publicznością rozpoczęliśmy swój spektakl pt. „Dzieciąteczko Maleńkie”. Były wzruszające tańce, piękne pastorałki i niebywała gra aktorska. Nasz przedszkolny hol zamienił się w najprawdziwszą scenę, goszczącą wspaniałych aktorów tych małych, ale większych. Dzięki odwadze i chęci naszych Rodziców, którzy zgodzili się wystąpić razem ze swoimi pociechami, stworzyliśmy fantastyczne widowisko. Mamy nadzieję, że te wspólne chwile wprowadziły nas w świąteczny klimat i pozwoliły zrozumieć, co w te święta jest najważniejsze...

Kierujemy serdeczne podziękowania w stronę Rodziców za piękne stroje, chęć wspólnego występu, cierpliwość :) wspaniałą organizację grupowej Wigilii i za wszystkie miłe gesty i ciepłe słowa. A najbardziej dziękujemy naszym małym aktorom za perfekcyjne opanowanie ról i radość z występu. Było magicznie i pięknie.
wpis edytowano 2019-12-23, 18:59
2019-12-23, 18:30 Aneta Lis Zgłoś naduzycie