"Ale to już było..."

"... i nie wróci więcej"- takimi słowami ze znanej piosenki nasi absolwenci pożegnali przedszkolne progi. Uroczystość zakończenia roku zawsze wzbudza, w każdym niemałe emocje. Również i tym razem było podobnie. Był wesoły gwar, ale i łzy wzruszenia. Nie zabrakło wesołych piosenek i wierszy, ani wartościowych słów i przemówień. Przedszkolny czas minął szybko i pora ruszać w wielki szkolny świat. Cieszymy się, że nasze maluszki, które dopiero co, ze strachem przekraczały nasze progi, stały się ciekawymi świata, mądrymi starszakami.
Młodsze przedszkolaki z dumą pożegnały starszych kolegów i koleżanki.
Pani Dyrektor w tak doniosłej chwili, złożyła również serdeczne podziękowania wszystkim "Przyjaciołom Przedszkola", dziękując im za owocną współpracę i szeroko rozumianą pomoc.
Wszystkim dzieciom i rodzicom życzymy udanych wakacji i bezpiecznego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu :)
wpis edytowano 2019-06-24, 21:23
2019-06-24, 21:21 Aneta Lis Zgłoś naduzycie