• Samorząd Uczniowski ze Szkoły Podstawowej w Lewkowie z panią Agatą na czele zaprosił przedszkolaków na wspólne zajęcia. Dzieci wzięły udział w lekcji przyrodniczo-plastycznej, której tematem było życie pingwinów. Okazało się, że maluchy doskonale poradziły sobie z trudnymi pytaniami nauczyciela, zaprezentowały nawet pochód pingwinów.

2020-01-22, 22:17 Małgorzata Jędrzejak
  • 21 i 22 styczeń to dni, o których nikt nie powinien nigdy zapomnieć. W te dni powinniśmy uczcić nasze wspaniałe babcie i wszystkich dziadków. Dlatego 22 stycznia odbyło się spotkanie z naszymi babciami i dziadkami, na którym grupa starsza przedstawiła swoje umiejętności, przedstawiając jasełka, które wcześniej zaprezentowała swoim rodzicom.

2020-01-22, 22:03 Beata Górna
  • 21.01.20120. Mimo chłodu na zewnątrz, w naszym przedszkolu było bardzo ciepło, miło i wesoło. Powodem tego stały się nasze babcie i dziadkowie, którzy zawitali do nas zaproszeni z okazji swojego święta. Jak co roku "Niedźwiadki" przygotowały dla nich część artystyczną. Były piosenki, taniec, orkiestra perkusyjna i przedstawienie o Nowym Roku.

2020-01-22, 21:31 Małgorzata Czekaj
  • Dzieci z najmłodszej grupy z uwagą i zaciekawieniem słuchały bajek czytanych przez Mamę Hani. Sympatyczne spotkanie zakończyło się tradycyjnie wspólnym pamiątkowym zdjęciem i słodką niespodzianką. Bardzo dziękujemy za odwiedziny, wspólne czytanie i przepyszne "muffinki" które dzieciom bardzo smakowały. Serdecznie zapraszamy kolejnych

2020-01-22, 21:09 Lidia Łuczak
  • Dnia 20.01.2020 dzieci z grupy II zaprosiły do przedszkola Babcie i Dziadków, aby wspólnie uczcić ich święto. Na początku dzieci recytowały wiersze. Następnie zaśpiewały piosenki dla Babci i Dziadka "Babcia ma święto", "Dziadek to jest ktoś". Na zakończenie występu dzieci zatańczyły wspólny taniec i zaśpiewały głośne

2020-01-22, 21:07 Patrycja Mularz
  • W dniu dzisiejszym dzieci odwiedzili wyjątkowi goście zaproszeni przez przedszkolaków - babcie i dziadkowie. Z okazji Dnia Babci i Dziadka Smerfy przygotowały taniec z instrumentami, piosenki oraz recytowały wierszyki z najlepszymi życzeniami dla dziadków. Po występie dzieci zaprosiły swoich gości na poczęstunek i wszyscy razem zasiedli do stołów

2020-01-22, 21:06 Anita Matejuczyk
  • Kochana Babciu,Kochany Dziadku! Czas jak koło szybko krąży, rok za rokiem szybko mija. Z życzeniami wnuczek dąży, niech Wam tylko zdrówko sprzyja! 22 stycznia w progi naszego przedszkola zawitali wyśmienici goście: Babcie i Dziadkowie naszych najmłodszych przedszkolaków. Dziękujemy Wam Kochani Dziadkowie za tak liczne przybycie i

2020-01-22, 20:57 Lucyna Domagała
  • Rozwijanie umiejętności wypowiadania się pełnymi zdaniami, a także rozwijanie umiejętności logicznego myślenia, kształtowanie koordynacji wzrokowo - ruchowej oraz współpracy w grupie.

2020-01-22, 20:11 Anna Brzeska
  • Zespół „Wesołe Jedyneczki „ z Przedszkola Nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi w Mysłowicach tworzy grupa najbardziej uzdolnionych muzycznie przedszkolaków . Dzieci śpiewają, grają na różnych instrumentach, nie tylko perkusyjnych, ale na fletach, dzwonkach chromatycznych, diatonicznych czy ksylofonie. Bardzo przykładają się do gry i do ćwiczeń.

2020-01-22, 19:52 Renata Szandar
Wyświetl