• Było super w trakcie świąt

2021-01-12, 11:15 Piotr Pulchny
  • Aby na zachować wspomnienia ze Świąt publikujemy zdjęcia z grudniowego, świątecznego czasu, który upłynął nam szybko, ale za to w miłej i przyjaznej atmosferze. Chcielibyśmy zachować życzliwą, świąteczną atmosferę tak, aby towarzyszyła nam przez cały Nowy Rok. Pozdrawiamy wszystkich gorąco.

2021-01-12, 10:35 Nauczycielka przedszkola
  • "Jeżyki" podczas zabawy z improwizacji ruchowej oraz na świeżym powietrzu.

2021-01-12, 08:15 Sylwia Losvik
  • "Leśne Skrzaty" w Nowym 2021 Roku będą "Ekoludkom" dotrzymywać kroku. Każdy miesiąc to czas przedszkolnej aktywności, przynosi wszystkim maluchom wiele radości. W styczniu - białe zabawy śniegowe, w lutym - czerwone Walentynki sercowe. Marzec, to spacery zielone, kwiecień - żółte kurczątka lepione. W maju- różowe kwiaty dla

2021-01-11, 20:11 Wieslawa Dudek
  • 16 grudnia w sali „Misiaków” od rana rozchodził się zapach świątecznych pierników. Dzięki zaangażowaniu rodziców dzieci miały możliwość własnoręcznie ozdobić dostarczone do przedszkola pierniczki. Pracę umilały dźwięki kolęd i świątecznych piosenek dobiegających z magnetofonu. Pięknie przyozdobione pierniczki wraz z życzeniami

2021-01-11, 19:57 Marta Trzebiatowska
  • 10 grudnia już od rana w sali Misiaków panowała Świąteczna atmosfera. Dzieci tego dnia przyszły odświętnie ubrane i z niecierpliwością czekały na swoje występy. Niestety w tym roku nie mogli towarzyszyć im rodzice, dlatego Panie nagrały występy, aby chociaż w taki sposób rodzice mogli „zobaczyć” co się u nas dzieje. „Misiaki”

2021-01-11, 19:55 Marta Trzebiatowska
  • 4 grudnia dzieci już od rana z niecierpliwością wypatrywały Świętego Mikołaja. Uważnie wsłuchiwały się w każdy odgłos – nasłuchując przybycia Mikołaja. Wielkiej radości nie było końca, kiedy dzieci ujrzały przepiękne upominki od Mikołaja zostawione w szatni. Z pewnością był to dzień pełen wrażeń i radości dla naszych „Misiaków”.

2021-01-11, 19:47 Marta Trzebiatowska
  • W tym dniu w całym przedszkolu panowała radosna, ożywiona atmosfera. Świąteczne dekoracje w całej placówce, pięknie przystrojone stoły, dzieci odświętnie ubrane, wszystko to wprowadzało nas w nastrój oczekiwania na wyjątkowe, niecodzienne wydarzenia. Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, na który

2021-01-11, 19:37 Marzena Rejman
  • Z okazji urodzin Igorku składamy Ci życzenia: Uśmiechu, zdrowia, radości, Mnóstwa prezentów i gości, Przyjaźni wielkich i małych, Wielu przygód niebywałych, Uśmiechu wesołego i wszystkiego, Wszystkiego najlepszego!

2021-01-11, 15:04 Elżbieta Zakrzewska-Żywot
  • Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas i niepowtarzalna atmosfera. Grupa Krasnoludków 22 grudnia po raz pierwszy w przedszkolu poczuła tę magiczną atmosferę. Krasnoludki śpiewały kolędy, świąteczną piosenkę, kosztowały wigilijnych potraw. Gościliśmy także Pana Wójta i Panią Dyrektor przynoszących świąteczne życzenia i słodkie łakocie.

2021-01-11, 14:17 Marzena Rejman
Wyświetl