• Kolejny już rok dzieci świętowały Dzień Babci i Dziadka. Podczas uroczystej akademii dieci dziękowały Babciom i Dziadkom za ich miłość. Najpierw śpiewem i wierszem, a potem życzeniami i drobnymi upominkami. W oczach Seniorów widać było radość i dumę. Na koniec był słodki poczęstunek dla dorosłych i dla dzieci.

2020-01-24, 11:44 Renata Irytowska Nowak
  • W piątej edycji Ogólnopolskiego Konkursu „GENIALNY 5 i 6 – latek” organizowanego przez Wydawnictwo SYNAPSA wzięło udział dziewięcioro dzieci z naszego przedszkola. Pod koniec października dzieci dzielnie rozwiązywały zadania oraz ćwiczenia grafomotoryczne w arkuszach konkursowych, dodatkowo udzielając odpowiedzi również na pytania

2020-01-24, 11:15 Katarzyna Rosek
  • 22 stycznia pojechaliśmy do MOKiS w Myślenicach na spektakl pt.:Królowa Śniegu".Jest to nowa pobudzająca wyobraźnię adaptacja klasycznej opowieści Andersena. Wprowadzająca dzieci w baśniowy świat księżniczek i rozbójników, zwierząt przemawiających ludzkim głosem. Wszystkim dzieciom przedstawienie bardzo się podobało.

2020-01-24, 08:25 Agata Jochymek
  • W dniu dzisiejszym, po raz kolejny, dzieci z naszego przedszkola, uczestniczyły w spotkaniu w ramach projektu edukacyjnego „Kocha, lubi, szanuje.” Wychowanie do wartości. Przedszkolaki poznawały pojęcie sprawiedliwości - sprawiedliwość jako uczciwość w ocenianiu i sądzeniu, przestrzegania zasady równości praw, poszanowania prawdy oraz prawości. Wspólne

2020-01-23, 23:45 Katarzyna Janikowska
  • 7 stycznia "Stokrotki" kolejny raz wzięły udział w spotkaniu z panią Kasią Bajeczką. Tym razem miały okazję poznać historię pt "Dzwonki Bożego Narodzenia".

2020-01-23, 23:26 Renata Sikorska
  • Styczeń to miesiąc w którym "Stokrotki" zdobywały wiedzę o pracy pani bibliotekarki. Odwiedziły bibliotekę, zapoznały się z jej zbiorami. Dowiedziały się jak powinny zachowywać się w bibliotece i dbać o książki. Wybrały i wypożyczyły książkę z bajkami. W wycieczce towarzyszył im Miś Rysiek, który od stycznia rozpoczyna "Czytelnicze

2020-01-23, 23:16 Renata Sikorska
  • W czwartek 23 stycznia 2020 r., dzieci z Publicznego Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Wieruszowie miały okazję bawić się na dmuchanych zamkach ze zjeżdżalnią na terenie sali sportowej przy Szkole Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II w Wieruszowie. Atrakcja zorganizowana dla dzieci przez Gminę Wieruszów, wzbudziła szczery zachwyt wszystkich przedszkolaków.

2020-01-23, 23:12 Karolina Lemiesz
  • Po ciężkich dwóch tygodniach pracy Jeżyki otrzymały certyfikat zakończenia Europejskiego Tygodnia Kodowania 2019 - EUROPE CODE WEEK 2019.

2020-01-23, 22:06 Barbara Kowalska
  • Pędzą wnuki ulicami z ogromnymi laurkami. Te laurki pełne kwiatków są dla wszystkich babć i dziadków. A dziadkowie wraz z babciami już czekają przed domami. Przez lornetki patrzą w dal wystrojeni jak na bal. Miłości po kres i radości do łez, Promyków słońca i bukietów róż bez końca, Mnóstwo wrażeń i spełnienia marzeń Gorące

2020-01-23, 22:05 Iwona Żukowska
  • Dziadek z babcią – przyjaciele Dziadek z babcią – tropiciele marzeń, przygód i zagadek Super Babcia, Super Dziadek! Bardzo dziękujemy za pomoc w uwiecznieniu tych wzruszających chwil mamusiom: Eryczka i Izabelki!

2020-01-23, 21:21 Administrator Strony
Wyświetl