• FABRYKA ŚNIEŻNYCH KUL...PRAWDZIWY ŚNIEG W SALI I NA DWORZE :)))

2021-01-15, 13:34 Sylwia Losvik
  • Kreatywna interpretacja obrazu ,,Słoneczniki" Vincenta van Gogha zrealizowana w ramach Ogólnopolskiego Projektu Edukacyjnego Kreatywny Przedszkolak.

2021-01-15, 13:28 Administrator Strony
  • W dniu 20 XI 2020 r. świętowaliśmy Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka. Przedszkolaki dowiedziały się jakie mają prawa po czym z wielkim zaangażowaniem wykonały pracę plastyczną.

2021-01-15, 13:26 Administrator Strony
  • Rysowanie jest bardzo ważnym treningiem dla każdego dziecka, rozwija wyobraźnię, uczy twórczego myślenia. Za pomocą kredki najmłodsi mogą wyrazić to co myślą, czują i o czym marzą. W dniu 20 XI 2020 r. w przedszkolu obchodziliśmy Dzień Kredki. Przedszkolaki dowiedziały się jak powstają kredki oraz w jaki sposób możemy je wykorzystać do ćwiczeń

2021-01-15, 13:24 Administrator Strony
  • Dnia 17 XI 2020r. w naszym przedszkolu odbył się Bal Postaci z Bajek. W tym dniu przedszkolaki były przebrane za bohaterów znanych bajek. W salach przedszkolnych można było spotkać księżniczki, Spider-Mana, wróżki oraz wiele innych barwnych postaci. Dzieci z wielką radością uczestniczyły w skocznych tańcach i zabawach przy muzyce. Ten bajkowy dzień pozostanie

2021-01-15, 13:17 Administrator Strony
  • W dniu 16 XI 2020r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty, na których przedszkolaki wykonały magnesy. Maluszki stworzyły przepiękne kolorowe wydrapywane magnesy. Natomiast starszaki ćwiczyły percepcję wzrokową dopasowując poszczególne elementy kolorowych zwierząt. W efekcie powstały przepiękne magnesy na lodówkę, które bardzo cieszyły

2021-01-15, 13:10 Administrator Strony
  • Zima w tym roku zaskoczyła jak zwykle kierowców, ale nie dzieci! Wszyscy ochoczo wybiegli na plac zabaw, by oddać się szałowi śnieżnej zabawy.Była bitwa na śnieżki: Zajączki kontra Misiaki. Jeden żołnierz delikatnue zraniony po bitwie, ale taka jest cena dobrej zabawy :))) Otrzepał się, nos wydmuchał, okład z lodu otrzymał i walczył dalej :)

2021-01-15, 12:52 Sylwia Losvik
  • Najmłodsze przedszkolaki z grupy ,,Krasnoludków" zaznały ,,białego szaleństwa". Nareszcie spadł tak długo oczekiwany śnieg. Zabawy na śniegu to najlepsza rozrywka tegorocznych ferii. Rzucanie śnieżkami i lepienie bałwana to niezapomniane atrakcje.

2021-01-15, 11:35 Marzena Rejman
  • "Dużo śniegu napadało wszędzie czysto, wszędzie biało..." Spadł śnieg, było tak pięknie, że postanowiliśmy wyjść do przedszkolnego ogrodu. Rodzice zadbali, by dzieci były odpowiednio ubrane na śnieżne harce. Bardzo dużo radości sprawiły przedszkolakom zabawy w białym puchu. Były anioły na śniegu, bitwy śnieżkami i lepienie bałwana.

2021-01-15, 06:58 Aldona Kurkowska
  • Nareszcie jest! I jest go duużo! Możemy ulepić bałwana, porzucać się śnieżkami i pobawić się wesoło na śniegu.

2021-01-14, 19:38 Anna Orszulak
Wyświetl