• "Książka na start!" właśnie o w/w projekcie, skierowanym do dzieci w wieku przedszkolnym, opowiadała nam pięknie p. Teresa Muszyńska - dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Ujeździe. Pani dyrektor zachęcała serdecznie najmłodszych wraz ze swoimi najbliższymi do wizyty w bibliotece, założenia katy czytelnika, a jednocześnie do odbioru jakże sympatycznego

2019-10-16, 00:23 Paulina Dębiec
  • Wycieczka do parku gr. "Motyle"

2019-10-15, 23:33 Mariola Rak
  • Propagując wśród najmłodszych zdrowe nawyki żywieniowe Smerfy z oddziału I uczyły się rozpoznawać i nazywać owoce posługując się prawdziwymi eksponatami, a także wykonały warzywa z masy solnej. Muminki z oddziału II przygotowały przepyszną sałatkę owocową, a Łasuchy z oddziału III owocowy koktajl.

2019-10-15, 22:26 Anna Wolak
  • W wycieczce do Studia Filmów Rysunkowych w Bielsku- Białej brały udział grupy starszaków ( Krasnale, Koniki Polne, Zające oraz Motyle). W trakcie żywej, multimedialnej prezentacji uczestnicy mogli podziwiać prawdziwe dekoracje, rekwizyty, a także poznać kolejne etapy produkcji filmowej, od scenariusza do gotowego filmu.

2019-10-15, 22:26 Monika Piechota
  • „Pyszna i zdrowa sałatka owocowa” Sezon na pyszne owoce trwa! Nie zapominamy o tym także w przedszkolu. Każdy przedszkolak wie, jak ważne są dla nas owoce i warzywa – nie tylko dlatego, że są smaczne, ale dlatego że – zawierają mnóstwo witamin, które wzmacniają nasz organizm. Dlatego też dzieci z grupy " Krasnoludków"

2019-10-15, 22:22 Anna Zemła
  • Dzieci z naszego przedszkola często spacerują alejkami Grottgera,zwłaszcza, że aura jesienna zachęca. Obserwują zmiany zachodzące w przyrodzie. Zbierają liście i kasztany, które później upiększają nasze kąciki przyrody.

2019-10-15, 22:09 Anna Pąchalska
  • 9 października przed Urzędem Miasta w Myszkowie uczestniczyliśmy w akcji " Pola Nadziei" Dzieci z najstarszych grup uczestniczyły w sadzeniu żonkili. Jak co roku wspieramy hospicjum zakupując cebulki żonkili i wspólnie sadzimy je w naszym przedszkolnym ogródku- które powstało jako " Pole Nadziei" Na początku października jest

2019-10-15, 22:02 Anna Zemła
  • Tradycją stało się, że co roku obchodzimy Święto Pieczonego Ziemniaka. W tym dniu na dzieci czekało mnóstwo atrakcji zarówno kulinarnych, jak i rozrywkowych. Dzieci brały udział w zabawach ruchowych przy muzyce, oraz miały do dyspozycji chustę animacyjną, hula hop, piłki, oraz inne zabawki. Tego dnia odwiedził nas także Pan Policjant, który to