• Krasnoludki pozbierały kasztany z przedszkolnego ogrodu.

2019-10-14, 21:40 Dorota Rafinska
  • KODOWANIE NA DYWANIE Grupa B Dzieci uczyły się reagować na umówiony symbol, rozpoznawały i nazywały kolory, kojarzyły kolor z przypisaną czynnością.

2019-10-14, 21:36 Aneta Szymanek
  • W dniu 11.10.2019r dzieci z wszystkich grup przedszkolnych wzięły udział w przedstawieniu teatralnym pt. „Zaczarowany Medalion”. Spektakl zaprezentowali aktorzy Teatru „Blaszany Bębenek”. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały przygody Smerfów i chętnie uczestniczyły w zabawach towarzyszących spektaklowi. tekst: M.Kwapisz

2019-10-14, 21:31 Edyta Winkowska
  • 14 października Dzień Nauczyciela "Najcenniejszym i najtrwalszym podarunkiem jaki można dać dziecku - jest wykształcenie".

2019-10-14, 21:30 Aneta Szymanek
  • Od września przedszkolaki z grupy Krasnale dzielnie uczestniczą w projekcie „Mały Miś w świecie wielkiej literatury!”. Składa on się z 8 modułów, a liczne zadania do wykonania rozwijające wszechstronnie dzieci. Przedszkolaki rozpoczęły właśnie realizuję pierwszego modułu Mały Miś – czytające Przedszkolaki. Dzieci wybrały grupową maskotkę

2019-10-14, 21:29 Mariola Rak
  • Dziewczynki z "Leśnych duszków" uroczyście wręczyły upominki swoim kolegom z klasy.

2019-10-14, 21:17 Dorota Rafinska
  • W "Leśnych duszkach" pojawili się lekarze! Zabawa była przednia! Dzieci m.in. poznały przyrządy medyczne, wizualizowały pracę płuc, uczyły się bandarzować kończynę. Ciekawe, które z nich wybierze tę drogę własnego rozwoju? :)))

2019-10-14, 21:11 Dorota Rafinska
  • W dniu dzisiejszym zawitał do naszego przedszkola Człowiek Orkiestra. W swoim programie zaprezentował m.in. następujące instrumenty: pianino cyfrowe, grzechotki, tamburyn, gitarę. Dzieci miały okazję do improwizacji rytmicznej na prostych instrumentach perkusyjnych, jak i mogły wyklaskiwać takty z zastosowaniem różnych wartości muzycznych.

2019-10-14, 20:51 Przedszkole Bajka
  • W dniu dzisiejszym dzieci z grupy młodszej przyniosły do przedszkola jabłka oraz marchewki i razem z paniami za pomocą sokowirówki zrobiły sok. Wszystkie Smerfy z chęcią przyłączyły się do pracy, a następnie każdy z apetytem skosztował przepyszny sok, który wszystkim smakował.

2019-10-14, 20:22 Anita Matejuczyk
  • Dziś uroczyście świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej! Tego dnia chętne Smerfy pełniły dyżury w przedszkolu, wcielając się w rolę swoich Pań nauczycielek. Poradziły sobie z tym zadaniem znakomicie! Rada Rodziców wspólnie z delegacją rodziców przygotowały dla Wszystkich nauczycieli i Pani Dyrektor niespodziankę - życzenia, kwiatki i przepyszny

2019-10-14, 20:10 Mariola Pogorzelska
Wyświetl