Publikacje nauczycieli

• Dnia 15 stycznia w grupie „Koniczynki” odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców pt. „Ptaki w karmniku- zabawy matematyczne”. Celem zajęć było rozwijanie u dzieci umiejętności dodawania i odejmowania na konkretach w zakresie 4, wypowiedzi na temat dokarmiania ptaków zimą a także nazywanie ptaków i ich pożywienia.

2020-01-17, 08:03 Karolina Lichowicz
  • W poniedziałek 13 stycznia dzieci z grup „Sówki” i grupy „Motylki” uczestniczyły w wycieczce do księgarni i biblioteki. Celem wycieczki było zachęcenie dzieci do sięgania po ciekawe książki, zapoznanie z praca księgarza i wyposażeniem księgarni. Przedszkolaki oglądały różne pozycje książkowe. W drodze powrotnej dzieci odwiedziły

2020-01-17, 08:00 Karolina Lichowicz
  • Najmilszy dzień w roku - Skrzaty pięknie wystąpiły dla swoich kochanych Babć i Dziadków z okazji ich święta. Jasełka przygotowane przez dzieci niezmiernie się podobały a przygotowany poczęstunek smakował wybornie. Bardzo dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniach a Babciom i Dziadkom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia.

2020-01-17, 01:20 Barbara Kowalska
  • Kolejne świetne zajęcia Skrzatów w Tauron Arenie Kraków i możliwość zagrania w unihokeja. Pierwsze kroki były bardzo skomplikowane ale już po kilku próbach wszyscy radzili sobie świetnie. Super zabawa i ogromne zmęczenie nagrodzone pochwałą pani prowadzącej. Czekamy na kolejne zajęcia.

2020-01-17, 01:16 Barbara Kowalska
  • W środę 15.01.2020 r. odwiedził nas Teatr Kukiełkowy „Tomcio” z Nowego Sącza. Aktorzy zaprezentowali nam przedstawienie pt. „Bajka o szczęściu”, którego tematem była przyjaźń i to jaką ma ona wartość w życiu człowieka. Przedstawienie było wspaniałą lekcją o tym, że w życiu nie są ważne rzeczy materialne, czy też drobiazgi,

2020-01-16, 23:22 Teresa Górska
  • pod takim hasłem w Niepublicznym Zespole Szkolno - Przedszkolny we Wróblowicach odbył się I Przegląd Kolęd i Pastorałek dla dzieci przedszkolnych z naszej gminy i nie tylko. miło nam poinformować, że chłopcy, którzy wzięli udział w przeglądzie, za pięknie zaśpiewaną pastorałkę pt. "Dnia jednego o północy" otrzymali wyróżnienie.

2020-01-16, 23:18 Teresa Górska
  • Co roku, na przełomie listopada i grudnia, w szkołach i przedszkolach odbywa się wielka zbiórka monet, pn. Góra Grosza. Celem na który zbierane są te drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną – w domach dziecka czy rodzinach zastępczych. Pośrednim, ale najważniejszym celem akcji jest działanie edukacyjne

2020-01-16, 21:00 Jolanta Zawadzka
  • 12 stycznia 2020 r. odbył się 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasze przedszkolaki uświetniły ten szczególny dzień, przekazując swój dar serca poprzez zaprezentowanie piosenek, tańców i zabaw przy muzyce, tym samym wspierając szczytny cel na rzecz innych.

2020-01-16, 20:46 Jolanta Zawadzka
  • W grudniu gromkie "Sto lat..." i serdeczne urodzinowe życzenia popłynęły do Huberta i Nazara z grupy "Kubusie" oraz Juliana i Irminy z grupy "Jeżyki". Wspólna zabawa, tańce przy muzyce i słodkości wypełniły urodzinowe dni w przedszkolu. Solenizantom życzymy wielu niesamowitych wrażeń, spełnienia marzeń, ogromnej miłości, spokojnych

2020-01-16, 20:42 Jolanta Zawadzka
Wyświetl