Publikacje nauczycieli

• Święty Mikołaj lubi odwiedzać dzieci w każdym miejscu na całym świecie. 6 grudnia z workiem pełnym prezentów przyjechał również do naszego przedszkola. Dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie.

2019-12-07, 18:45 Jola G
  • W środę wszystkie przedszkolaki obejrzały ciekawe przedstawienie wprowadzające dzieci w tematykę związaną z MIKOŁAJEM i tradycjami świątecznymi.

2019-12-07, 18:37 Jola G
  • W ostatnim czasie, w przedszkolu, odbyły się zajęcia kreatywne, dla wszystkich dzieci, z wykorzystaniem klocków LEGO. Podczas zajęć oprócz działalności konstrukcyjno - manipulacyjnej klockami dzieci rozmawiały o emocjach i uczuciach jakich doświadczają w codziennym życiu.

2019-12-07, 18:25 Jola G
  • Wizyta Świętego Mikołaja to bardzo ważny dzień dla wszystkich dzieci. Mimo braku śniegu długo oczekiwany gość pojawił w naszym przedszkolu 5 grudnia, wysłuchał wierszy i piosenek, porozmawiał z dziećmi. Było również wręczanie prezentów i sesja fotograficzna z Mikołajem. Jednocześnie w tym dniu odwiedził nasze przedszkole wójt Jakub Czarnota,

2019-12-07, 18:16 Katarzyna Bester
  • Podczas zajęć dzieci dowiedziały się co oznacza magiczne słowo "pomagać", jak możesz pomagać innym, dlaczego należy pomagać innym i czym jest magia świąt Bożego Narodzenia. #DzieciUcząRodziców

2019-12-07, 17:46 Anna Kukla
  • Nasze przedszkole bierze udział w ogólnopolskiej akcji edukacyjnej pt."Dzieci uczą rodziców". Celem akcji jest zwiększenie świadomości o otaczającym nas świecie, a także zachęcenie dzieci do rozmowy z rodzicami na tematy poruszane podczas zajęć. W ramach akcji wszystkie zgłoszone placówki będą otrzymywać drogą elektroniczną materiały

2019-12-07, 17:35 Anna Kukla
  • Przedszkolaki dowiedziały się jak wyjątkową planetą jest Ziemia, że Księżyc orbituje wokół Ziemi, poznały inne planety Układu Słonecznego, dowiedziały się co to planetoidy, poznały komety, gwiazdy oraz sondę kosmiczną.

2019-12-07, 17:26 Anna Kukla
  • Szóstego grudnia - jak dobrze wiecie, Święty Mikołaj chodzi po świecie. Dźwiga swój worek niezmordowanie. I każde dziecko prezent dostanie.

2019-12-07, 17:21 Edyta Wilgocka-Pawlak
  • ,,Mikołaju jesteś z nami, tak długo czekaliśmy na Ciebie" - chciałby powiedzieć każdy przedszkolak. I właśnie 6 grudnia obchodziliśmy, jak co roku w naszym przedszkolu, ten wspaniały dzień, gdy spełniają się marzenia. Dzieci przygotowały na to spotkanie liczne niespodzianki, które gościa niezwykle ucieszyły. Po okolicznościowych rozmowach, piosenkach

2019-12-07, 17:16 Mariola Ogrodnik
  • 4 grudnia obchodziliśmy Dzień Górnika. Dzieci zapoznały się z pracą górnika, uważnie słuchały historii na temat powstania węgla oraz dowiedziały się, gdzie wykorzystujemy węgiel. Badaliśmy również właściwości fizyczne węgla i omówiliśmy wygląd munduru galowego.

2019-12-07, 17:10 Anna Kukla
Wyświetl