Publikacje nauczycieli

• Dnia 17 października przedszkolaki z grupy "Pszczółki" wybrały się na wycieczkę do piekarni państwa Banasiaków. Podczas wycieczki miały możliwość zobaczyć jak wygląda piekarnia od środka. Dzieci dowiedziały się na czym polega praca piekarza, poznały etapy powstawania pieczywa oraz produkty potrzebne do jego wypieku. W piekarni wszystko było

2019-10-19, 13:02 Agata Grzyśnik
  • 18.10.2019 ZAJĘCIA DYDAKTYCZNE "NA ULICY ASTRONOMÓW" WE WSPÓŁPRACY Z PLANETARIUM ŚLĄSKIM GALERIA ZDJĘĆ

2019-10-19, 10:30 Joanna Chromik
  • Wewnątrzprzedszkolny konkurs : JESIEŃ NA OKRĄGŁO I KWADRATOWO

2019-10-19, 09:29 Agnieszka Mądrawska
  • Ile drzew rośnie w lesie, Ile ciężarów siłacz uniesie, Ile uciągnie lokomotywa, Ile włosów liczy lwia grzywa, Ile ciastek w ciastkarni, A bułek w piekarni, Tyle szczęścia i słodyczy W dniu urodzin Tobie życzą koleżanki i koledzy.

2019-10-18, 23:49 Elżbieta Zakrzewska-Żywot
  • 6 września urodził się Alanek i z okazji urodzin składamy życzenia: Uśmiechu, zdrowia, radości, Mnóstwa prezentów i gości, Przyjaźni wielkich i małych, Wielu przygód niebywałych, Uśmiechu wesołego i wszystkiego, Wszystkiego najlepszego!

2019-10-18, 23:46 Elżbieta Zakrzewska-Żywot
  • Dziś grupę Misiów oraz Smerfów odwiedził pracownik MZO, który opowiedział dzieciom o selektywnej zbiórce odpadów. Przedszkolaki dowiedziały się dlaczego segregacja śmieci jest tak ważna, co dzieje się z odpadami i jak je można wykorzystać oraz co oznacza słowo "recycling". Pani zaprezentowała dzieciom także film edukacyjny.

2019-10-18, 23:44 Przedszkole Bajka
  • 3 Września urodziny miała Olusia. Z tej okazji składamy życzenia. Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka Humoru dobrego, życia kolorowego I wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń!

2019-10-18, 23:42 Elżbieta Zakrzewska-Żywot
  • Wczoraj grupa Misiów gościła u siebie Pana Policjanta. Spotkanie dotyczyło szeroko pojętego bezpieczeństwa. Pan Policjant opowiedział przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa. Na zakończenie przedszkolaki podziękowały

2019-10-18, 23:42 Przedszkole Bajka
  • Kolejny raz uczestniczyliśmy w programie Code Week z programem #UczymyDzieciProgramować.

2019-10-18, 23:08 Renata Pala
  • W przedszkolu od samego rana unoszą się smakowite zapachy. To wszystko za sprawą naszych PAŃ KUCHAREK, które codziennie przygotowują nam pyszne śniadania, obiadki i desery. Dlatego dzisiaj przed śniadaniem wybraliśmy się do kuchni , aby z okazji zbliżającego się Światowego Dnia Szefa Kuchni złożyć paniom kucharkom życzenia i podziękować im za trud pracy.

2019-10-18, 21:55 Nauczycielka przedszkola
Wyświetl