Konkursy

Konkurs „Mój Miś - Obieżyświatek” - grasz o nawet 3 miesięczne czesne

Konkurs „Mój Miś - Obieżyświatek” - grasz o nawet 3 miesięczne czesne

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie plastycznym „Mój Miś - Obieżyświatek”.

Konkurs skierowany jest do Rodziców poszukujących nowego i ciekawego Przedszkola dla swoich pociech w wieku od 2,5 do 6 lat.

Cenne nagrody!
Grasz nawet o 3 miesięczne czesne bez opłat!
(z wyjątkiem wyżywienia)

REGULAMIN
Konkursu Plastycznego „Mój Miś - Obieżyświatek”

Cele konkursu:
- rozbudzanie wyobraźni i kreatywnego myślenia
- rozwijanie twórczej aktywności plastycznej
- doskonalenie umiejętności wyrażania się poprzez sztukę

1. Organizator:

Niepubliczne Przedszkole „Obieżyświat”
Centrum Nauki z elementami Montessori
ul. Mokronoska 2a
52-407 Wrocław
Tel. 534-144-833

Koordynatorki konkursu: Jolanta Pyziołek i Aleksandra Kazienko

2. Adresaci konkursu: dzieci w wieku 2,5 – 6 lat wraz z rodzicami

3. Warunki uczestnictwa

Zadaniem uczestników konkursu jest wykonanie pracy plastycznej, powiązanej z tematem konkursu.
Poniżej warunki konieczne do spełnienia:

a) polub stronę naszego przedszkola OBIEŻYŚWIAT https://www.facebook.com/obiezyswiatmontessori/

b) udostępnij stronę naszego przedszkola u siebie na stronie

c) przynieś pracę, zgodnie z punktem 10 – warunek konieczny!

d) zanim przyniesiesz pracę do nas, to zrób zdjęcie swojemu Misiowi i wstaw je w komentarzu pod postem o konkursie

e) największa ilość like’ów pod zdjęciem zdobywa: I miejsce, II miejsce i III miejsce, a autorzy zdjęć, którzy zajmą miejsca 4,5 i 6 otrzymają bezpłatne 3 wejściówki na 2 - godzinny pobyt dziecka w naszej sali zabaw, która już wkrótce rozpocznie swoją działalność – ważność od 02.01.2020 r. do 30.06.2020r

4. Technika: forma przestrzenna – dozwolone materiały: kasztany, włóczka, kolorowy papier, gazety etc - wszystko co kojarzy Ci się z ekologią. Wielkość pracy od 15 cm do 50 cm. Wykorzystujemy tylko materiały naturalne i ekologiczne.

5. Kryteria oceny prac: oryginalność, walory artystyczne, pomysłowość, indywidualność pracy – liczy się wkład pracy i kreatywność dziecka, choć pomoc mamusi, tatusia, babci, dziadka czy starszego rodzeństwa mile widziana.

6. Każda praca musi zawierać czytelnie wypełnioną metryczkę (litery drukowane) przyklejoną z tyłu pracy (imię i nazwisko dziecka, wiek, imię i nazwisko osoby współpracującej z dzieckiem, dane kontaktowe – adres, nr telefonu).

7. Udział w konkursie jest równoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych nagrodzonych dzieci i osób pomagających.

8. Prace nie będą zwracane autorom i przechodzą na własność Organizatora.

9. W konkursie zostaną przyznane 3 nagrody:

- I miejsce - darmowy 3 miesięczny pobyt w przedszkolu (nie dotyczy opłaty za wyżywienie) – pod warunkiem zapisania dziecka do przedszkola na czas nie krótszy niż od 01.12.2019r do 31.08.2020r

- II miejsce - darmowy 2 miesięczny pobyt w przedszkolu (nie dotyczy opłaty za wyżywienie) - pod warunkiem zapisania dziecka do przedszkola na czas nie krótszy niż od 01.12.2019r do 31.08.2020r

- III miejsce - darmowy 1 miesięczny pobyt w przedszkolu (nie dotyczy opłaty za wyżywienie) – pod warunkiem zapisania dziecka do przedszkola na czas nie krótszy niż od 01.12.2019r do 31.08.2020r

Oraz przewidujemy 3 Wyróżnienia – 3 wejściówki na 2 godziny do naszej Sali Zabaw (3-piętrowy Małpi Gaj) znajdującej się w naszym przedszkolu – do zrealizowania od 02.01.2020r do 30.06.2020r

Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody pocieszenia.

10. Termin i miejsce składania prac: do 21.11.2019r do godziny 12.00 w sekretariacie Niepublicznego Przedszkola „Obieżyświat” ul. Mokronoska 2a we Wrocławiu (codziennie od godziny 7.30 do 16.00). Zdjęcia prac zostaną umieszczone na stronie www i na FB przedszkola.

11. Rozstrzygnięcie konkursu: 23.11.2019r od godz. 10:00 do godz. 11:30, w czasie spotkania z okazji „ŚWIATOWEGO DNIA MISIA”. Największa ilość like-ów wygrywa!!!!!!!!!!!!

Jednocześnie informujemy, że 23.11.2019r w godz. 12:00 - 16:00 odbędzie się u nas w przedszkolu zabawa dla dzieci z przewodnim tematem "MIŚ" - mile widziane odpowiednie stroje dla dzieci ze znanymi postaciami misiów. Pobyt Twojego dziecka w tym wydarzeniu nie jest obowiązkowe, ale możesz już dziś zapisać je i zarezerwować miejsce, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona. Koszt udziału dziecka będzie podany niebawem, w osobnym wydarzeniu - obserwuj naszą stronę -- ta impreza jest osobnym wydarzeniem i nie jest powiązana z konkursem.

Tego dnia od godz. 12:00 do godz. 16:00 planujemy mnóstwo atrakcji!:

• animacje z kolorową chustą Klanza
• tworzenie domku dla Misia z mega klocków i słomek
konstrukcyjnych
• zabawy ruchowe i taneczne
• tworzenie balonowych zwierzątek
• wyścigi misiów
• zabawy ruchowe z hula hop
• mega gra Rzuty_Do_Celu - zdobądź miodek dla misia
• misiowe malowanki
• zabawa w Małpim Gaju
• i wiele innych

12. Wszystkie nagrodzone prace zostaną opublikowane na stronie www i FB przedszkola „Obieżyświat”.

13. ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE ZMIANY W REGULAMINIE.

Przynosząc do nas MISIA, przynieś również zgodę na przetwarzanie danych osobowych i nieodpłatną publikację Twojej i Twojego dziecka pracy. Wzór znajdziesz poniżej. Nie martw się jeżeli nie przyniesiesz jej ze sobą, najwyżej wypełnisz ją u nas na miejscu.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

####################################################

"Zgoda na przetwarzanie danych osobowych i nieodpłatną publikację zabranych materiałów przez Niepubliczne Przedszkole „Obieżyświat”

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych:

mojego dziecka……………………………………………
oraz osoby współpracującej ……………………............

przez organizatora konkursu „Mój Miś - Obieżyświatek” , zgodnie z Ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity ;Dz. U. z.2002 r. nr 101 poz. 926 z późniejszymi zmianami) w celach związanych z organizacją konkursu.

Wyrażam zgodę na nieodpłatne wykorzystanie zebranych materiałów do przygotowania publikacji poświęconej konkursowi „Mój Miś - Obieżyświatek”.

Data i Podpis rodzica…………"
Konkurs trwa do: 2019-11-23, 23:59
Komentarze
Avatar
Aby dodawać komentarze musisz się zalogować lub zarejestrować
pozostało:
Brak komentarzy.