Konkursy

• W dniu 4 grudnia w Miejskim Przedszkolu nr 35 im. Małego Księcia w Częstochowie odbył się konkurs "Zimowa Piosenka". Uczestnicy zaprezentowali swoje zdolności wokalne, a dzieci z naszego przedszkola zajęły I i III miejsce. Gratulujemy!

2019-12-11, 19:24 Anna Krawczyk
  • W DNIU DZISIEJSZYM ZOSTAŁ ROZSTRZYGNIĘTY KONKURS PLASTYCZNY NA NAJPIĘKNIEJSZĄ ZAWIESZKĘ CHOINKOWĄ PT. "UBIERZMY CHOINKĘ DLA JANA PAŁA II". KONKURS BYŁ ROZSTRZYGANY NA SZCZEBLU WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNYM, A ZWYCIĘSKA PRACA WEŹMIE UDZIAŁ W KONKURSIE OGÓLNOPOLSKIM. I MIEJSCE- BARTOSZ PLĄDER II MIEJSCE -KAROL KUKLA III MIEJSCE- LIDIA DZIADOWIEC WYRÓŻNIENIE -

2019-12-09, 21:03 Ewelina Dudek
  • ZAPRASZAMY DZIECI WRAZ Z RODZICAMI DO WZIĘCIA UDZIAŁU W KONKURSIE PLASTYCZNYM "KARTKA ŚWIĄTECZNA". PRACE WYKONANE NA KONKURS PROSZĘ SKŁADAĆ DO DNIA 11.12 (ŚRODA).

2019-12-01, 22:49 julia bort
  • Ogłaszamy konkurs świąteczny „Choinka piękna jak………” wykonana z nietypowych materiałów : (papier, drewno, materiały recyklingowe, metal, tworzywa sztuczne, itd... (zał.)

2019-12-01, 16:31 Bożena Woźniak
  • REGULAMIN Konkursu Szopek Bożonarodzeniowych Organizator: Gminny Ośrodek Kultury, Rada Sołecka Wsi Tarnów Opolski I. Postanowienia ogólne 1. Celem konkursu jest: • Przywrócenie tradycji budowania szopek bożonarodzeniowych; • Prezentacja szopki bożonarodzeniowej jako elementu kultury chrześcijańskiej i narodowej; • Integracja

2019-12-01, 13:51 Regina Ful
  • Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych rodziców wspólnie z dziećmi do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym pt. "Ludowe ozdoby choinkowe". Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu. Regulamin Rodzinnego Konkursu Plastycznego (dla dzieci z rodzicami) pt. „Ludowe ozdoby choinkowe”. PATRONAT NAD

2019-12-01, 12:52 Karolina Wydmuch
  • Konkurs plastyczny skierowany jest do dzieci i młodzieży (w wieku od 4 do 19 lat) mieszkających lub uczących się (uczęszczających do przedszkoli) we Wrocławiu. Konkurs objęty Patronatem Honorowym Prezydenta Wrocławia. Zadanie konkursowe polega na przygotowaniu pracy plastycznej na przynajmniej jeden z tematów: 1) Nie przekreślaj marzeń, czyli karta Super Mocy.

2019-11-28, 18:03 Monika Łada
  • KONKURS LOGOPEDYCZNY Serdecznie zachęcamy Państwa wraz z dziećmi do udziału w naszym konkursie: „RADOSNE ŁAMAŃCE JĘZYKOWE” Dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są atrakcyjne nagrody. Życzymy twórczej i miłej zabawy.

2019-11-27, 15:15 Dominika Cibicka
Wyświetl