wybierz autora:
  • Szanowni Państwo - chwalimy się ;) Rozstrzygnięto XIII edycję Powiatowego Konkursu Plastycznego "Mamo, Tato - chodź do lasu, nie marnuj przed telewizorem czasu" , a wśród laureatów znalazły się nasze przedszkolaki: Julka Sołowiej i Hania Orzechowska.
    Relacja 2019-10-02, 11:59 | autor: Aneta Hajder-Chłopek
  • 24 września, w ramach realizacji projektu edukacyjnego gościliśmy w naszym przedszkolu niezwykłych gości z Komendy Powiatowej Policji w Gryficach. Zaproszeni przez nas policjanci opowiedzieli nam o bezpiecznym poruszaniu się po drodze, przypomnieli nam również numery
    Relacja 2019-10-01, 08:41 | autor: Aneta Hajder-Chłopek
  • 23 września udaliśmy się do parku powitać Panią Jesień. Zabraliśmy ze sobą lupki, żeby dokładnie obejrzeć jesienne listki, kasztany, żołędzie i jarzębinkę. Zebranymi skarbami uzupełniliśmy nasze kąciki przyrodnicze w przedszkolnych salach.
    Relacja 2019-09-30, 12:07 | autor: Aneta Hajder-Chłopek
  • „Mamo, Tato – chodź do lasu, nie marnuj przed telewizorem czasu” - EDYCJA XIII - Konkurs zorganizowany jest w ramach akcji „Bezpiecznego Grzybobrania” w celu promocji zdrowego stylu życia w okresie jesiennym i spędzania wolnego czasu na łonie
    Komunikat 2019-09-08, 20:03 | autor: Aneta Hajder-Chłopek
  • Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkanie z Panią Dyrektor oraz z wychowawcami obu grup, które odbędzie się 2.09.2019 o godzinie 16:00. Omawiane będą ważne kwestie organizacyjne.
    Komunikat 2019-08-30, 11:24 | autor: Patrycja Krzewicka