wybierz autora:
  • Jutro idziemy pożegnać się z zimą "topiąc marzannę", ale już od poniedziałku niecierpliwie wypatrujemy wiosny. Pracowicie się do niej przygotowaliśmy - powstały pierwsze wiosenne kwiatki: przebiśniegi, żonkile, a nawet pojawiły się już w sali pierwsze tulipany.
    Relacja 2018-03-20, 20:11 | autor: Aneta Hajder-Chłopek
  • 1.W środę 21.03 przychodzimy do przedszkola ubrani na zielono, będziemy witać wiosnę. W związku z tym dzieci przynoszą wiosenne gaiki (gałązki przystrojone kolorową bibułą, kwiatami itp.) 2. W piątek 23.03 o godz. 8:40 wyjeżdżamy do przedszkola w Rewalu na obchody „Dnia
    Komunikat 2018-03-16, 14:30 | autor: Patrycja Krzewicka
  • W załączeniu przesyłamy list Ministra Zdrowia do rodziców oraz PSS Gryfice . Oba listy dotyczą darmowych szczepień przeciw pneumokokom. Zachęcamy do zapoznania się z tymi informacjami.
    Relacja 2018-03-15, 10:09 | autor: Zofia Lebioda
  • 9 marca pojechaliśmy do Gryfic na przedstawienie teatralne pt. "Opowieści z naszego dzieciństwa” w wykonaniu aktorów Teatru „Artens” z Wrocławia. Wspaniała scenografia oraz piękne kostiumy aktorów wprowadziły nas w zaczarowany świat bajek.
    Relacja 2018-03-14, 13:20 | autor: Patrycja Krzewicka
  • Dzień Kobiet, Dzień Kobiet niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek!!!! A oto jak obchodziliśmy dzisiejsze święto w naszym przedszkolu. Dziewczynki były bardzo szczęśliwe a chłopcy jak zwykle stanęli na wysokości zadania i obdarowali swoje koleżanki różnymi
    Relacja 2018-03-08, 14:41 | autor: Zofia Lebioda