wybierz autora:
  • W załączeniu przesyłamy list Ministra Zdrowia do rodziców oraz PSS Gryfice . Oba listy dotyczą darmowych szczepień przeciw pneumokokom. Zachęcamy do zapoznania się z tymi informacjami.
    Relacja 2018-03-15, 10:09 | autor: Zofia Lebioda
  • 9 marca pojechaliśmy do Gryfic na przedstawienie teatralne pt. "Opowieści z naszego dzieciństwa” w wykonaniu aktorów Teatru „Artens” z Wrocławia. Wspaniała scenografia oraz piękne kostiumy aktorów wprowadziły nas w zaczarowany świat bajek.
    Relacja 2018-03-14, 13:20 | autor: Patrycja Krzewicka
  • Dzień Kobiet, Dzień Kobiet niech każdy się dowie, że dzisiaj święto dziewczynek!!!! A oto jak obchodziliśmy dzisiejsze święto w naszym przedszkolu. Dziewczynki były bardzo szczęśliwe a chłopcy jak zwykle stanęli na wysokości zadania i obdarowali swoje koleżanki różnymi
    Relacja 2018-03-08, 14:41 | autor: Zofia Lebioda
  • W ramach projektu "Zdrowe przysmaki-to lubią przedszkolaki" spotkaliśmy się z rodzicami na wspólnych warsztatach kulinarnych.W tym miesiącu poznajemy nabiały, sposób ich powstawania, wartości odżywcze oraz walory smakowe. Dziś mogliśmy sami wykonać
    Relacja 2018-03-07, 16:42 | autor: Zofia Lebioda
  • Przypominam wszystkim rodzicom, którzy dowożą swoje pociechy samochodem o niezastawianie zatoczki ponieważ autobus przywożący uczniów do szkoły nie może stanąć w miejscu dla niego przeznaczonym. Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Ewa łozdowska.
    Komunikat 2018-03-07, 16:33 | autor: Zofia Lebioda