Uroczystość zakończenia roku

23.VI odbyła się uroczystość zakończenia roku przedszkolnego. W hali sportowej zebrali się goście, którzy mogli zobaczyć programy artystyczne w wykonaniu grupy "Cherubinki" i "Delfinki". Na początku Pani Dyrektor podziękowała nauczycielom za ich wytężoną pracę w ciągu całego roku, rodzicom za wsparcie działań przedszkola w tak trudnym czasie i oczywiście pogratulowała dzieciom za ich postępy w nauce i wzroście umiejętności życząc im udanych wakacji. Następnie starsza grupa rozpoczęła swój występ polonezem i w radosny sposób recytowała wierszyki i śpiewała piosenki pożegnalne, bo przecież 16 osób odchodzi już do szkoły. Z kolei maluszki pięknymi wierszykami i piosenkami pożegnały starszaki i życzyły im powodzenia w szkole.
Potem pani Dyrektor wręczyła podziękowania rodzicom za wieloletnie wsparcie działań przedszkola.
Na zakończenie uroczystości dzieci z obu grup otrzymały dyplomy, nagrody i prezenty. Jeszcze na koniec życzenia wesołych, bezpiecznych wakacji. Więcej zdjęć z uroczystości można obejrzeć na przedszkolnej stronie Facebook.
Relacja 2021-06-28, 18:27 | autor: Zofia Lebioda