Bal Karnawałowy

Bal karnawałowy dla przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. Tak też było w dniu 05.02.2020r w naszym przedszkolu, gdzie odbył się wielki Bal Karnawałowy.
Tego dnia już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Pomysłowość rodziców nie miała granic. Przygotowali oni dla swoich pociech ciekawe stroje karnawałowe. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek i filmów, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, księżniczki, kotki, rycerzy, piratów, pajacyków, żołnierzy , Spider-Manów ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.
Oczywiście znalazło się również coś dla spragnionych i zmęczonych, chwila relaksu przy wspólnym poczęstunku i pamiątkowe zdjęcia.
Relacja 2020-02-28, 11:04 | autor: Patrycja Krzewicka