Spotkanie z masazystką

Dnia 23 maja nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość- pani Anna Robakowska-terapeutka SPA& WELLNESS o specjalności masaże orientalne i ajurwedyjskie- mama Zosi z grupy „ Cherubinki”.
Pani Ania na początku opowiedziała na czym polega jej praca i wyjaśniła kto może skorzystać z jej pomocy .
Dowiedzieliśmy się również, że wykonuje się różne rodzaje masaże oraz wykorzystuje się do nich różne kosmetyki . Dzieci były bardzo ciekawe jak one pachną. Mogliśmy niektóre z nic powąchać a miały niepowtarzalny aromat i wygląd. Wszystkie były oparte na naturalnych składnikach z ziół i aromatycznych olejków.
Oczywiści nie zabrakło atrakcji i kiedy skończyła się część teoretyczna Pani Ania zaprezentowała dzieciom swój warsztat pracy czyli specjalistyczny stół do wykonywania masażu. Chętne dzieci mogły skorzystać z umiejętności Pani Ani, która wykonała masaż relaksacyjny. Wszystkim masowanym bardzo podobał się zabieg.
Dzieci bardzo były zainteresowane i chętnie słuchały oraz zadawały pytania na nurtujące je kwestie.
Bardzo dziękujemy Pani Ani za interesujące spotkanie i poświęcony nam czas.
Relacja 2019-05-29, 19:50 | autor: Zofia Lebioda