„DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA”

26 listopada obchodziliśmy misiowe urodzinki. Dzieci przyniosły do przedszkola swoje ulubione maskotki. Na początku spotkania pani Patrycja opowiedziała historię tego święta. Potem odbyła się prezentacja zaproszonych gości żeby móc zacząć wspólne tańce, zabawy, konkursy. Było dużo śmiechu, radości i słodkości. Podczas konkursów dzieci wykazały się sprawnością i dużą wiedzą o bajkowych misiach.
Oczywiści nie zabrakło znanych zabaw „Bury miś’, „Stary niedźwiedź” ale i też nowoczesnego tańca zumba „Gummy Bear”. Na koniec dnia dzieci wykonały pracę plastyczną oraz otrzymały dyplomy przyjaciela pluszowego misia. Mam nadzieję, że dzień ten pozostanie wszystkim w pamięci. Serdecznie dziękujemy pani Justynie za przygotowanie dyplomów dla każdego dziecka.
Relacja 2018-11-26, 18:01 | autor: Zofia Lebioda