Konwój Św. Mikołaja

13 listopada odbyło się w szkole spotkanie przedstawicieli Rady Rodziców, sołtysa Niechorza - pana Wojciecha Pawluka vel Mikołajczuk, prezesa straży pożarnej - pana Łukasza Kosińskiego oraz dyrektora szkoły, dotyczące organizacji Konwoju Świętego Mikołaja w Niechorzu. Impreza ta jest dużym wyzwaniem dla organizatorów, a jej sukces zależy od Państwa wsparcia i zaangażowania. Wychowawcy grup skontaktują się z Państwem w celu ustalenia listy osób, które upieką ciasta, pomogą przy rozstawianiu i złożeniu po imprezie stołów i namiotów (tu ukłon w stronę panów)oraz będą obsługiwać stoiska z wyrobami kulinarnymi i stroikami.Zwracamy się z prośba do zgłaszania swojej chęci pomocy.
Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się stroiki sprzedawane podczas imprezy. Członkowie Rady Rodziców podejmą się zrobienia paru sztuk, ale i na tej płaszczyźnie liczymy na Państwa pomoc. Prosimy o przynoszenie wykonanych przez siebie ozdób do 07.12. (piątek) do przedszkola. Stroiki wykonane z użyciem świerkowych gałązek proszę dostarczać od 05.12. (środa),ze względu na ich krótką trwałość.
Komunikat 2018-11-21, 19:09 | autor: Patrycja Krzewicka