Informacje dla rodziców

1. W piątek 9.XI przychodzimy do przedszkola ubrani na galowo. Będziemy brać udział w uroczystości z okazji 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości "Kocham Cię Polsko"
2. 16.XI (piątek) po śniadaniu wyjeżdżamy do Kołobrzegu do Schroniska dla zwierząt w celu przekazania karmy i zabawek, które pozyskaliśmy w przedszkolnej zbiórce. Planowany powrót do przedszkola ok. godz.12.00
3.21. XI (środa) odbędzie się uroczystość pasowania na przedszkolaka połączona z obchodami 100 rocznicy Odzyskania Niepodległości. Tego dnia dzieci przychodzą ubrane w białych bluzkach. Chłopcy w ciemnych spodniach. Dla dziewczynek zostały uszyte czerwone spódniczki. Zakupione zostaną muszki dla chłopców a dla dziewczynek opaski. Tradycją tego dnia jest wspólny poczęstunek dlatego będę prosić Państwa o upieczenie ciast.
4. 22.XI (czwartek) wyjeżdżamy do Szczecina na „Rewię na lodzie”. W Szczecinie zjemy posiłek w Mc Donald. Dzieci mogą wziąć ze sobą suchy prowiant. Przedszkole ze swojej strony przygotuje bułki, banana oraz soczki w ramach opłat za wyżywienie. Wyjazd ok. 9.00. Powrót ok. 17.00
5. 26.XI (poniedziałek) obchodzić będziemy „Święto Pluszowego Misia” . Tego dnia dzieci przynoszą ze sobą do przedszkola ulubionego misia. Bardzo proszę żeby to był miś a nie maskotka. Przygotowujemy dużo zabawy i niespodzianek.
Komunikat 2018-11-06, 20:09 | autor: Zofia Lebioda