Zakończenie roku

20 czerwca w naszym przedszkolu odbyło się uroczyste zakończenie roku przedszkolnego oraz pożegnania sześciolatków.
Na początku pani Dyrektor Ewa Łozdowska przywitała dzieci i wyraziła przekonanie, że do szkoły pójdą świetnie przygotowane. Gratulowała również rodzicom tak wspaniałych dzieci. Potem "Delfinki" i "Cherubinki" pokazały jak potrafią wspaniale tańczyć, grać na instrumentach , śpiewać oraz deklamować wiersze. Następnie dzieci z młodszej grupy pożegnały sześciolatki i wręczyły prezenty.
Po części artystycznej pani Dyrektor wraz z wychowawczynią starszej grupy wręczyła podziękowania dla rodziców, którzy aktywnie wspierali działania przedszkola. dopiero potem rozdane zostały dyplomy i nagrody dla dzieci z obu grup. Na koniec dzieci odśpiewały pani Zosi i pani Patrycji "Sto lat" i podziękowały za 3 lata wspólnie spędzonych chwil.Na koniec pani Dyrektor życzyła wszystkim wspaniałych i bezpiecznych wakacji.

Więcej zdjęć można zobaczyć na naszym profilu na Facebooku.
Relacja 2018-06-21, 18:21 | autor: Zofia Lebioda