"Eko Moda" - relacja z konkursu.

26 kwietnia odbył się pierwszy międzyprzedszkolny konkurs „Eko Mody”, który był podsumowaniem prowadzonego od 16 kwietnia projektu edukacyjnego „Z ekologią nam po drodze”. Gościliśmy tego dnia „Pingwinki” i „Koniki morskie” z przedszkola rewalskiego. Podczas pokazu zaprezentowane zostały stroje ekologiczne zgodne z najnowszymi trendami mody. Szanowne jury miało ogromny dylemat z przyznaniem nagród – każdy strój był niezwykle oryginalny i pomysłowy. Po pokazie udaliśmy się na słodki poczęstunek. Przed ogłoszeniem werdyktu dzieci z grupy „Delfinki” przygotowały dla nas miłą niespodziankę – niezwykle pouczającą bajkę ekologiczną pt. „ Królewna Przyroda i siedmiu krasnoludków”. Konkurs zakończył się miłym akcentem – wręczeniem nagród przez Panią Dyrektor naszego przedszkola. Każdy uczestnik został doceniony dyplomem i nagrodą. Serdecznie dziękujemy Paniom z Publicznego Przedszkola z Rewala za przygotowanie dzieci do udziału w konkursie i Pani Dyrektor za nagrody i dyplomy, które każdy uczestnik konkursu otrzymał.
Relacja 2018-04-27, 12:52 | autor: Aneta Hajder-Chłopek