"Dzień Babci i Dziadka"

"Okazja jest to niezwykle rzadka mamy dziś święto Babci i święto Dziadka"- pod takim hasłem rozpoczęliśmy uroczystość, na którą jak zwykle tłumnie przybyli zaproszeni goście.
Najpierw dzieci z obu grup wystąpili i w wierszykach i piosenkach przekazali swoje życzenia. Potem "Cherubinki" i "Delfinki" zatańczyły a na koniec wspólnie odśpiewaliśmy "Sto Lat".Później głos zabrała pani Dyrektor Ewa Łozdowska składając najserdeczniejsze życzenia wszystkim zgromadzonym babciom i dziadkom. Następnie dzieci zaniosły prezenty a potem wspólnie zjedliśmy poczęstunek przygotowany przez nasze znakomite mamy. Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej wspaniałej uroczystości.
Relacja 2018-01-22, 15:34 | autor: Zofia Lebioda