Misiowe Andrzejki

W tym roku inaczej obchodziliśmy Dzień Misia. Postanowiliśmy zorganizować naszym najukochańszym maskotkom "Andrzejki". Dzieci tego dnia przyszły przebrane w ulubione stroje swoich bajkowych bohaterów i przyniosły swoje ulubione misie. Najpierw pani Zosia opowiedziała nam historię powstania święta pluszowego misia a potem pni Patrycja poprowadziła wesołe zabawy z misiami. Następnie były tańce do skocznej muzyki, żeby naszym misiom rozweselić czas. Później wszyscy poszli na słodki poczęstunek, który przygotowały nasze mamy.Kiedy wszyscy byli najedzeni zaczęły się wróżby. Wszyscy chcieli dowiedzieć się co czeka ich w przyszłości. był to wyjątkowo sympatyczny Dzień Misia połączony z Andrzejkami.
Relacja 2018-01-21, 17:23 | autor: Zofia Lebioda