Wycieczka do Koszalina

Jeszcze w listopadzie dzieci z grupy "Delfinki" wybrały się na wycieczkę do Koszalińskiej Fabryki Bombek. Dzień zapowiadał się ciekawie, pogoda i humory nam dopisywały. Droga do Koszalina jest długa ale dzieci śpiewając i rozmawiając ze sobą doskonale zniosły te trudy. Kiedy dojechaliśmy przywitała nas pani przewodniczka, która opowiedziała nam historię powstania bombki i pokazała sklep, w którym je sprzedaje. Potem inna pani pokazała nam jak wygląda linia produkcyjna.
Następnie mogliśmy zobaczyć jak ozdabia się te delikatne produkty a potem to już sami ozdabialiśmy bombki, które będą wisiały na naszej przedszkolnej choince.
W drodze powrotnej zajechaliśmy na smaczny obiadek i z wieloma wrażeniami wróciliśmy do domu.
Serdecznie dziękuję rodzicom, którzy pomagali w wycieczce.
Relacja 2018-01-21, 17:02 | autor: Zofia Lebioda