Pasowanie na przedszkolaka

Tradycyjnie w naszym przedszkolu obchodzimy święto przedszkolaków jakim jest "Pasowanie na przedszkolaka". Wszystkie dzieci, które po raz pierwszy przekroczyły próg naszego przedszkola są w tym dniu głównymi bohaterami dnia. Dzieci przygotowują na ten dzień specjalny program artystyczny gdzie mogą popisać się jak pięknie mówią, śpiewają i tańczą. Tegoroczne spotkanie przebiegało w atmosferze ciepa, życzliwości i radości.
Uśmiechy pojawiające się na twarzach zgromadzonych gości oraz gromkie brawa świadczyły o tym, że trud włożony przez dzieci w przygotowanie tych wspaniałych występów został należycie doceniony.
Po występach wszyscy wspólnie mogli jeszcze pobyć ze sobą ponieważ nasze nieocenione mamy przygotowały słodki poczęstunek.
Wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu tej uroczystości serdecznie dziękujemy.
Relacja 2018-01-21, 13:51 | autor: Zofia Lebioda