Delfinki na Przeglądzie Jasełek w Pobierowie

20 grudnia dzieci z grupy "Delfinki" pojechały do Pobierowa na XVI Przegląd Przedstawień Jasełkowych. Dzieci przez dłuższy czas przygotowywały się solidnie ćwicząc tekst i śpiewając piosenki. W przeglądzie brały udział 3 przedszkola z naszej gminy. Nasze dzieci zaprezentowały się wspaniale dając popis doskonale zaśpiewanych kolęd i pastorałek. Jury oceniające zmagania aktorskie dzieci uznało, że wszystkie dzieci zasługują na otrzymanie znakomitego 1 miejsca do którego dołączone były wspaniałe prezenty, które dzieci rozpakowały już w przedszkolu.
Serdecznie dziękuję naszym wspaniałym mamon, które w każdej sytuacji nas wspierają i pomagają podczas wyjazdów. Dzięki ich pomocy mogliśmy sprawnie ubrać się i szybko przygotować do wyjazdu oraz bezpiecznie poruszać się po rozległych korytarzach szkoły w Pobierowie.
Relacja 2016-12-22, 15:56 | autor: Zofia Lebioda