"Hej kolęda, kolęda"- spotkanie jasełkowe z rodzicami.

16-go grudnia w przedszkolu dzieci wspólnie z rodzicami spotkali się po to aby wspólnie pośpiewać kolędy i pastorałki. Najpierw goście mogli obejrzeć jasełka w wykonaniu dzieci z grupy "Delfinki" a potem wspólnie z "Cherubinkami"i rodzicami zaśpiewaliśmy znane kolędy i mniej znane pastorałki.Następnie udaliśmy się do sali Cherubinków gdzie czekał słodki poczęstunek, kawa i herbata. Rodzice otrzymali również pamiątkowe kartki świąteczne i oczywiście pierniczki. Serdecznie dziękujemy pani Agnieszce Sołowij-Kleban oraz zespołowi gitarowemu w składzie: Emilka Chłopek, Julia Kucharska oraz Wiktoria Berestecka za akompaniament podczas przedstawienia i wspólnego kolędowania. A rodzicom i bliskim za to, że poświęcili swój czas i mogli spędzić go z nami w przedszkolu.
Relacja 2016-12-18, 14:58 | autor: Zofia Lebioda