Warsztaty z rodzicami

18. listopada u sali u „Delfinków” zorganizowano warsztaty z rodzicami. Tematem zajęć było wykonanie klaserów na literki z opakowań po zapałkach. Zaproszeni zostali rodzice , oczywiście ci, którym czas na to pozwalał. Wspólna praca przebiegała bardzo sprawnie, choć trzeba przyznać, że było dużo pracy. Pani Zosia wytłumaczyła i pokazała kolejność wykonywania prac. Wszystkie dzieci wspólnie z mamami przy stolikach sklejały i ozdabiały swoje klasery. Na koniec pozostało tylko przyklejenie literek i koralików i prace były gotowe. Dzięki temu że pomagały nam mamy prace skończyły się tego samego dnia. Już będziemy mogli wkładać do szufladek literki.
Serdecznie dziękuję paniom: Martynie Malinowskiej, Izie Słota, Małgorzacie Ciszek- Lewickiej, Monice Ulidowskiej, Małgorzacie Mitruk, Agnieszce Kalinowskiej, Karolinie Krzywańskiej, Grażynie Barańskiej oraz Joannie Dżmełyk za wspólną pracę oraz poświęcony czas.
Relacja 2016-11-20, 15:57 | autor: Zofia Lebioda