Policjanci w przedszkolu

W trosce o bezpieczeństwo najmłodszych, 27 października policjanci z komisariatu w Rewalu post. Anna Staworowska i st. asp. Sławomir Wiśniewski spotkali się z dziećmi z naszego przedszkola.
Wszystkie dzieci z wielką uwagą słuchały policjantów. Podczas spotkania mundurowi wyjaśnili dzieciom jak bawić się bezpiecznie w domu,przedszkolu i na placu zabaw, jak bezpiecznie dotrzeć do przedszkola, w
jaki sposób przechodzić przez jezdnię.

Przedszkolaki nauczyły się prawidłowego zachowania podczas kontaktu z niebezpiecznym czworonogiem i chętnie prezentowały pozycję "żółwia". Dzieci zadawały policjantom pytania dotyczące ich pracy i wyraziły chęć wstąpienia w przyszłości w ich szeregu.
Najbardziej ucieszyła dzieci możliwość oglądnięcia policyjnego sprzętu i przymierzenia kamizelek oraz policyjnych czapek. Dzieci serdecznie podziękowały za wizytę i gromkimi brawami pożegnały policjantów.
Relacja 2016-11-13, 22:21 | autor: Zofia Lebioda