Pasowanie u "Cherubinków"

W czwartek 10.listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka. Punktualnie o godz. 10.00 zaproszeni goście (najbliżsi maluszków i starsi koledzy z grupy „Delfinki”) zasiedli na krzesełkach aby zobaczyć i posłuchać tego co przygotowały „Cherubinki”. Było czego posłuchać: wierszyki, piosenki i wesołe tańce przytulańce. Niektóre dzieci troszkę się stresowały bo przecież to ich pierwszy tak poważny występ. Ale rodzice dzielnie je wspierali i wszystko wyszło wspaniale. Po występie rozległy się ogromne brawa a pani Anetka powiedziała, że to nie koniec i żeby zostać przedszkolakiem trzeba jeszcze odpowiedzieć na kilka pytań. Dzieci złożyły więc ślubowanie i dopiero wtedy pani Violeta Michowska w imieniu pani dyrektor mogła każdego „Cherubinka” z osobna pasować na przedszkolaka. Potem to już tylko same przyjemności: dyplomy, rożki ze słodyczami oraz własnoręcznie wykonane przez starszaki prezenty-motylki. Ale żeby było jeszcze przyjemniej to rodzice w stołówce szkolnej przygotowali słodki poczęstunek dla swoich pociech. Rodzicom i pani Anetce gratulujemy wspaniałych dzieci a maluszkom życzymy samych miłych i radosnych chwil w przedszkolu.
Relacja 2016-11-11, 08:11 | autor: Zofia Lebioda