Przyjaciele przedszkola

1. Serdeczne podziękowania dla pani Magdaleny Aleńkuć za zaproszenie wszystkich dzieci z
przedszkola na przepyszne lody. To była bardzo miła niespodzianka. - "Cherubinki" i
"Delfinki" wraz z wychowawczyniami.

2.Bardzo dziękujemy pani Judycie Michalik za umożliwienie wyjazdu naszego kolegi do fabryki
bombek w Koszalinie- "Delfinki".

3. Pięknie dziękujemy Oli Lewickiej i Marysi Grabalskiej za to, że przyniosły zabawki do
naszej sali- "Delfinki".

4. Bardzo dziękuję paniom: Izie Słota, Monice Ulidowskiej, Judycie Michalik, Edycie Ptak i
Martynie Malinowskiej za pomoc w opiece nad grupą "Delfinki" podczas wyjazdu do Fabryki
bombek w Koszalinie. Wychowawczyni grupy "Delfinki"- Zofia Lebioda

5. Serdecznie dziękujemy pani Joannie Skoczeń za zabawki. Była to wspaniała niespodzianką
dla dzieci.

6. Wszystkim wspaniałym mamą dziękuję za pomoc w wykonaniu pomponów dla dziewczynek z grupy
"Cherubinki"- wychowawczyni Aneta Hajder-Chłopek.

7. Serdecznie dziękujemy za upieczenie przepysznych ciast z okazji Andrzejek.

8. Bardzo dziękujemy pani Katarzynie Grabalskiej za przepiękne książeczki do czytania oraz
za puzzle do świetnej zabawy.

9. Podziękowanie dla mam, które upiekły i pomogły w przygotowaniu uroczystości "Pasowania"

10.Dziękujemy wszystkim mamom za pomoc w przygotowaniu wspaniałej uroczystości z okazji "Dnia Babci i Dziadka".

11.Serdecznie dziękujemy naszym rodzicom za pomoc w zorganizowaniu "Przedszkolnego Balu Karnawałowego", za wspaniały bufet i niesamowitą atmosferę.

12. Bardzo dziękujemy państwu Monice i Adamowi Ulidowskim oraz panu Sebastianowi Kuzickiemu za zorganizowanie i przeprowadzenie spotkania z ratownikami ze Stacji Ratownictwa Medycznego w Niechorzu oraz strażakami z OSP Niechorze. Panowie Adam Ulidowski i Sebastin Kuzicki- nasi niechorscy strażacy opowiedzieli i pokazali nam potrzebny sprzęt w pracy strażaków.

13. Dziękujemy pani Joannie Skoczeń za zakup i przygotowanie smacznych i zdrowych soków pomarańczowych.