Przyjaciele przedszkola

1. Serdecznie dziękujemy pani Martynie Malinowskiej za zakup wody smakowej dla dzieci z grupy "Delfinki" oraz za dostarczenie przetworów owocowych do kącika przyrody. Dziękujemy również za kolorowe balony i zabawki na nagrody dla dzieci.

2. Dziękujemy bardzo pani Kamili Szczepaniak za przekazanie dla dzieci dużej ilości słodyczy. Wykorzystywane są one na nagrody dla dzieci z obu grup przedszkolnych.

3. Serdeczne podziękowania dla pani Justyny Bocian za naklejki motywacyjne dla "Cherubinków".

4. Bardzo dziękujemy pani Kasi Grabalskiej za przekazanie pysznych i zdrowych jabłek dla dzieci z obu grup.

5. Dziękujemy pani Alicji Ryndak-Szymańskiej za przekazane ręczniczki dla przedszkola.

6. Dziękujemy pani Teresie Czyrny za pyszne gruszki, które dzieci zjadały ze smakiem na drugie śniadanko.

7.Bardzo dziękujemy pani Kasi Grabalskiej za podarowanie dzieciom z grupy "Delfinki" puzzli oraz elementów dekoracyjnych do zajęć plastycznych.

8. Serdeczne podziękowania dla pani Agnieszki Sołowij-Kleban i dla pani Kasi Grabalskiej za przekazane "Cherubinkom" zabawki.

9.Bardzo dziękujemy pani Grażynie Hryniewicz za przekazanie puzzli dla grupy "Delfinki".

10. Serdecznie dziękujemy pani Joannie Skoczeń za maskotki i puzzle dla "Delfinków" oraz za zakup materiałów i przeprowadzenie warsztatów plastycznych pt."W krainie pomponów". Pompony te obecnie są wspaniałą ozdobą naszej sali.

11. Dziękujemy pani Bogusi Mucha za podarowane dla "Cherubinków" zabawki.

12. Dzieci z grupy "Delfinki" serdecznie dziękują pani Agnieszce Kosińskiej oraz pani Katarzynie Grabalskiej za przekazanie zabawek dla grupy.

13. Bardzo dziękujemy pani Justynie Bocian za przepiękne dekoracje podarowane dla przedszkola, które posłużą przedszkolakom wiele, wiele lat.

14. Serdeczne podziękowania dla pani Moniki Sołowiej i dla pani Kingi Dębowskiej za pomoc w przygotowaniu pasowania.

15. Bardzo dziękujemy za pyszne ciasta przygotowane na pasowanie "Cherubinków" pani: Kindze Dębowskiej, Annie Zelwak-Brzezińskiej, Dorocie Myjak, Monice Aleksandrowicz-Emskiej i Alicji Ryndak-Szymańskiej.

16. Ogromne podziękowania dla pani Katarzyny Grabalskiej za zakup choinki dla "Cherubinków".

17. Serdecznie dziękujemy pani Dorocie Myjak za piękną dekorację świąteczną podarowaną do sali "Cherubinków".

18. Bardzo dziękujemy pani Justynie Bocian za choineczki, które "Cherubinki" pięknie udekorowały.

19. Dziękujemy pani Kindze Dębowskiej, Katarzynie Grabalskiej i Magdalenie Aleńkuć za podarowane "Cherubinkom" zabawki.