Absolwenci

Rok szkolny 1983/1984

Rocznik 1977
Wychowawczynie: Lucyna Kuzicka, Barbara Konieczka
Dyrektor - Marela Wawrzyniak
Absolwenci:
1.Bagan Dorota
2.Barański Mariusz
3.Brodziński Piotr
4.Burakiewicz Adrian
5.Damrych Aleksandra
6.Dec Marcin
7.Gałek Paweł
8.Gromek Ewa
9.Hamulczuk Anna
10.Hajduk Kamil
11.Husejko Joanna
12.Jarosz Marcin
13.Jakubowska Monika
14.Kostecka Marta
15.Krasuska Anna
16.Kurkowski Tomasz
17.Kinka Sylwia
18.Kelner Dorota
19.Lipiecki Jarosław
20.Lubińska Marika
21.Mruk Joanna
22.Pabin Rafał
23.Potorejko Aneta
24.Paluch Dorota
25.Sędłak Monika
26.Stachowski Robert
27.Stefanowicz Agnieszka
28.Szlufarska Iwona
29.Wojciechowski Jarosław
30.Zimer Sebastian

Rok szkolny 1984/1985

Rocznik 1978
Wychowawczynie: Barbara Pawluk, Anna Kusztelak, Z. Kropidłowska
Dyrektor Marela Wawrzyniak

Absolwenci:
1.Baszak Marcin
2.Bielacka Agnieszka
3.Gmiter Paweł
4.Górski Mirosław
5.Husejko Katarzyna
6.Komorowska Sylwia
7.Kostrubiec Rafał
8.Leśniak Artur
9.Łowczynowska Justyna
10.Majchrzak Łukasz
11.Maślona Renata
12.Miszczak Justyna
13.Moskalonek Żanetta
14.Ryndak Magdalena
15.Sędłak Edyta
16.Stolz Julita
17.Świątek Wiesława
18.Więckowski Krzysztof

Rok szkolny 1985/1986

Rocznik 1979
Wychowawczynie: Elżbieta Podgórska, Barbara Pawluk
Dyrektor: Marela Wawrzyniak

Absolwenci:
1.Bielacka Beata
2.Brodzińska Anna
3.Brodziński Jacek
4.Cepek Maria
5.Gmyrek Dorota
6.Grzelak Dorota
7.Gwara Magdalena
8.Janowczyk Agnieszka
9.Jasińska Ewelina
10.Kalinkiewicz Katarzyna
11.Kelner Jacek
12.Kozłowska Agnieszka
13.Lipiecka Aneta
14.Łowczynowska Ewelina
15.Maślona Aneta
16.Naryniecka Ewelina
17.Olejniczak Marcin
18.Sołowiej Adam
19.Sołowiej Ewa
20.Stępniewski Michał
21.Szczecińska Dorota
22.Szymul Martyna
23.Wierzbicka Sylwia
24.Wlazłowska Anita
25.Wyszyński Michał

Rok szkolny 1986/1987

Rocznik 1980
Wychowawczynie: Elżbieta Podgórska, Barbara Pawluk.
Dyrektor: Marela Wawrzyniak.

Absolwenci:
1.Cepek Anna
2.Gmiter Anna
3.Gmiter Paweł
4.Górska Katarzyna
5.Kurmiel Tomasz
6.Kwiatkowska Justyna
7.Maślona Adam
8.Niedźwiecka Małgorzata
9.Robakowska Anna
10.Słota Atena
11.Spuła Karolina
12.Szczecińska Anna
13.Wierzbicka Magdalena
14.Wlazłowska Monika
15.Woltman Małgorzata
16.Woźniak Magdalena

Rok szkolny 1987/1988

Rocznik 1981
Wychowawczyni: Elżbieta Podgórska
Dyrektor: Anna Kusztelak

Absolwenci:
1.Andres Damian
2.Bancewicz Anna
3.Blicharz Agnieszka
4.Bojanowski Wojciech
5.Brodzińska Iwona
6.Ćwirko Maciej
7.Fijołek Tomasz
8.Gmyrek Marta
9.Kalinkiewicz Andrzej
10.Klukowski Maciej
11.Kosiński Łukasz
12.Kozłowski Marcin
13.Kuzicki Sebastian
14.Lipiecka Marzena
15.Majchrzak Dagmara
16.Matyjasek Katarzyna
17.Rogalska Anna
18.Ronowicz Katarzyna
19.Stanek Dariusz
20.Szymul Milena
21.Wawrzyniak Agnieszka
22.Więckowska Ilona
23.Żywina Marzena

Rok szkolny 1988/1989
Rocznik 1982
Wychowawca:Lucyna Kuzicka, Elzbieta Jasińska
Dtrektor:Anna Kusztelak
Absolwenci:
Brak danych

Rok szkolny 1989/1990
Rocznik 1983
Wychowawca: Lucyna Kuzicka,Elżbieta Jasińska
Dyrektor:Anna Kusztela (IX-XII)
Zofia Lebioda (XII-VIII)

Absolwenci:
Brak danych.

Rok szkolny 1990/1991
Rocznik 1984
Dyrektor: Anna Kusztelak

Absolwenci:

Rok szkolny 1991/1992
Rocznik 1985
Wychowawczynie: Joanna Łozdowska, Lucyna Kuzicka, Brygida Hawron
Dyrektor Anna Kusztelak

Absolwenci:
1.Brzezińska Anna
2.Dobraszak Adam
3.Dobraszak Marcin
4.Dudek Adam
5.Kosiński Mateusz
6.Michrowska Ewa
7.Minkiewicz Katarzyna
8.Opłotny Piotr
9.Pakulnicki Bartek
10.Pawlak Katarzyna
11.Pietrzak Konrad
12.Sacharuk Agnieszka
13.Skałecka Elżbieta
14.Wiatr Martyna
15.Wojciechowicz Łukasz
16.Woszczyk Tadeusz
17.Zienkiewicz Paweł
18.Żywina Elżbieta


Rok szkolny 1992/1993

Rocznik 1986
Wychowawczynie: Lucyna Kuzicka, Joanna Łozdowska
Dyrektor Anna Kusztelak

Absolwenci:
1.Bakabańska Sandra
2.Barańska Karolina
3.Bielacka Sylwia
4.Brzeziński Marcin
5.Ciszek Piotr
6.Ciszewski Michał
7.Czeronko Marcin
8.Dobraszak Mariusz
9.Dubnicki Tomasz
10.Gros Ewa
11.Jędrzejowska Małgorzata
12.Kabala Jacek
13.Konieczka Katarzyna
14.Konieczka Paweł
15.Łowczynowski Dominik
16.Mielczarek Justyna
17.Olejniczak Anna
18.Opasała Wojciech
19.Orzechowska Katarzyna
20.Skrzypkowska Aneta
21.Stanek Justyna
22.Sulikowska Adrianna
23.Woszczyk Katarzyna
24.Wesołowska Marlena
25.Wierzbicka Marlena
26.Wierzbicka Agnieszka
27.Żywina Grzegorz


Rok szkolny 1993/1994

Rocznik 1987
Wychowawczyni: Lucyna Kuzicka
Dyrektor Irena Pawluk

Absolwenci:
1.Błaszczyk Damian
2.BogusławskaNatalia
3.Brodnicka alicja
4.Bojanowski Maciej
5.Filipionek Aleksandra
6.Hasik Dominik
7.Kacprzak Michał
8.Kosik Marcin
9.Kwiatkowska Natalia
10.Mielczarek Monika
11.Łopatowicz Michał
12.Orzechowski Marcin
13.Pawlak Damian
14. Wierzbicka Izabela


Rok szkolny 1994/1995

Rocznik 1988
Wychowawczyni: Lucyna Kuzicka
Dyrektor Irena Pawluk

Absolwenci:
1.Baran Piotr
2.Brzezińska Edyta
3.Cepek Grzegorz
4.Czeronko Wojciech
5.Dobek Dominik
6.Hawryluk Marcin
7.Kasprzak Radomir
8.Kalinkiewicz Rafał
9.Kisielewski Marcin
10.Kowalska Beata
11.Lebioda Karolina
12.Łozdowski Paweł
13.Modzelewska Kamila
14.Naryniecka Magdalena
15.Niedźwiecki Radosław
16.Opasała Krzysztof
17.Piętaszewski Michał
18.Romańczuk Dominik
19.Sacharuk Michał
20.Sulikowski Rafał
21.Wierzbicka Sylwia
22.Żuchowski Michał


Rok szkolny 1995/1996

Rocznik 1989
Wychowawczyni: Joanna Łozdowska
Dyrektor Irena Pawluk

Absolwenci:
1.Andrzejewska Agnieszka
2.Cepek Ewa
3.Dobek Magdalena
4.Dobraszak Monika
5.Fałda Dawid
6.Fiałkowska Katarzyna
7.Hajduk Kinga
8.Kosik Agnieszka
9.Kosińska Dominika
10.Kowalczyk Anna
11.Matuszak Katarzyna
12.Matuszak Małgorzata
13.Mączka Justyna
14.Monczko Eryk
15.Myca Roksana
16.Płoch Łukasz
17.Rdest Hubert
18.Wiatr Anna


Rok szkolny 1996/1997

Rocznik 1990
Wychowawczyni: Joanna Łozdowska
Dyrektor Irena Pawluk

Absolwenci:
1.Bogdańska Magdalena
2.Brodnicki Mateusz
3.Burakiewicz Dawid
4.Charoszewicz Kamil
5.Czernicka Sara
6.Gerke Andżelika
7.Grzesik Marcin
8.Hawryluk Katarzyna
9.Kwiatkowski Michał
10.Lebioda Piotr
11.Majkut Mateusz
12.Obłój Małgorzata
13.Pawlak Konrad
14.Prokulewicz Emil
15.Stolz Natalia
16.Topola Grzegorz
17.Trafny Piotr
18.Zelwak Maciej



Rok szkolny 1997/1998

Rocznik 1991
Wychowawczynie: Lucyna Kuzicka, Joanna Łozdowska
Dyrektor - Irena Pawluk

Absolwenci:
1.Bączyk Kamila
2.Burakiewicz Kamil
3.Czaplińska Magdalena
4.Hasik Kamil
5.Kasprzak Katarzyna
6.Maślona Joanna
7.Mączka Patryk
8.Polakiewicz Aleksandra
9.Przybył Natalia
10.Stefanowicz Piotr
11.Szuniewicz Daniel
12.Zelwak Jakub
13.Zgierska Karolina
14.Wyszyński Piotr


Rok szkolny 1998/1999

Rocznik 1992
Wychowawczynie: Joanna Łozdowska, Lucyna Kuzicka
Dyrektor Irena Pawluk

Absolwenci:
1.Andrzejewska Julia
2.Charoszewicz Marcin
3.Chomik Natalia
4.Górska Magdalena
5.Hoderna Kamila
6.Jasińska Patrycja
7.Kacprzak Aleksandra
8.Kowalska Monika
9.Kwiatkowski Mikołaj
10.Łopatowicz Olga
11.Polakiewicz Iga
12.Rdest Margareta
13.Rydzyńska Sabina
14.Sąndej Kamil
15.Sierocińska Marta
16.Szuniewicz Dariusz
17.Topola Anna
18.Wierzbicka Natalia
19.Wiszniewska Kinga
20.Włodarek Sandra
21.Zelwak Sandra

Rok szkolny 1999/2000

Rocznik 1993
Wychowawczynie: Lucyna Kuzicka, Elżbieta Jasińska
Dyrektor Irena Pawluk vel Mikołajczuk

Absolwenci:
1.Drążyk Weronika
2.Charoszewicz Anna
3.Hasik Błażej
4.Kruk Aleksandra
5.Lebioda Łukasz
6.Lubczyk Katarzyna
7.Łodej Alan
8.Mielczarek Daniel
9.Prokulewicz Paweł
10.Sierociński Sławomir
11.Stężycki Alan
12.Stolz Paula
13.Trafna Zuzanna


Rok szkolny 2000/2001

Rocznik 1994
Wychowawczynie: Elżbieta Jasińska, L. Kuzicka
Dyrektor Irena Pawluk vel Mikołajczuk

Absolwenci:
1.Bielecka Marta
2.Bojanowska Małgorzata
3.Kelner Karol
4.Kwiatkowski Daniel
5.Niemiec Natalia
6.Orzechowski Michał
7.Sacharuk Wioleta
8.Stępniak Radosław
9.Szuniewicz Katarzyna
10.Talaczek Patrycja
11.Terelak Krzysztof
12.Wesołowski Adrian

Rok szkolny 2001/2002

Rocznik 1995
Wychowawczynie: Lucyna Kuzicka, Elżbieta Jasińska
Dyrektor Irena Pawluk vel Mikołajczuk

Absolwenci:
1.Brzeziński Filip
2.Duda Patryk
3.Drążyk Adżelika
4.Kaczmarek Mateusz
5.Monczko Kornelia
6.Mucha Maciej
7.Topola Aleksandra

Rok szkolny 2002/2003

Rocznik 1996
Wychowawczynie: Elżbieta Jasińska, Lucyna Kuzicka
Dyrektor Marela Wawrzyniak

Absolwenci:
1.Bielecka Urszula
2.Czeronko Łukasz
3.Domańska Aleksandra
4.Drążyk Patrycja
5.Duda Martyna
6.Kozłowski Andrzej
7.Kuberska Ewelina
8.Lebioda Patryk
9.Niemiec Paulina
10.Orzechowski Grzegorz
11.Pabin Damian
12.Skraburska Oktawia
13.Szuniewicz Mateusz
14.Talaczek Paweł
15.Zgierska Ewa

Rok szkolny 2003/2004

Rocznik 1997
Wychowawczyni: Zofia Lebioda
Dyrektor Marela Wawrzyniak

Absolwenci:
1.Bancewicz Weronika
2.Chomik Artur
3.Drążyk Kamila
4.Husejko Dawid
5.Janowczyk Karolina
6.Kaczmarek Gabriela
7.Kulesza Damian
8.Lebioda Jakub
9.Lewicka Daria
10.Mucha Anna
11.Pawłowski Piotr
12.Popik Paulina
13.Ronowicz Paweł
14.Sąndej Dawid
15.Sobiesińska Dominik
16.Szczeblewski Jacek
17.Szuniewicz Paweł
18.Zgierski Dawid

Rok szkolny 2004/2005

Rocznik 1998
Wychowawczyni: Zofia Lebioda
Dyrektor: Marela Wawrzyniak

Absolwenci:
1.Both Dominik
2.Blicharz Wiktoria
3.Bielaszewski Dawid
4.Czaplińska Paulina
5.Dobek Adrian
6.Duda Karol
7.Jasiński Paweł
8.Jedlińska Justyna
9.Kozłowski Wiktor
10.Lubczyk Julia
11.Pawłowski Antoni
12.Rydzyńska Anastazja
13.Stefanowicz Agata
14.Szymańska Aleksandra
15.Twarowski Łukasz
16.Twarowski Mateusz
17.Zalewska Julia
18.Żoła Nadia
19.Żoła Tomasz

Rok szkolny 2005/2006

Rocznik 1999
Wychowawczyni: Zofia Lebioda
Dyrektor: Marela Wawrzyniak

Absolwenci:
1.Both Emilia
2.Bylicka Julia
3.Drążyk Sebastian
4.Kucharska Marta
5.Lipiecki Kordian
6.Łodej Adam
7.Marcinkowski Michał
8.Michowski Szymon
9.Monczko Natalia
10.Myjak Kacper
11.Runiewicz Jakub
12.Sacharuk Hubert
13.Terelak Magdalena
14.Tessmer Weronika


Rok szkolny 2006/2007

Rocznik 2000
Wychowawczyni: Zofia Lebioda
Dyrektor :Marela Wawrzyniak

Absolwenci:
1.Bielaszewski Łukasz
2.Duda Mateusz
3.Kaźmierczak Bartosz
4.Krompiewski Przemysław
5.Lipiecka Sara
6.Majchrzak Jakub
7.Mruk Kamil
8.Osówniak Patryk
9.Pietrzak Dominika
10.Ptak Bartosz
11.Słomiana Patrycja
12.Sterańczak Paulina
13.Stolz Michał
14.Studziński Karol
15.Talaczek Aleksandra
16.Zubrewicz Alicja


Rok szkolny 2007/2008

Rocznik 2001
Wychowawczyni: Zofia Lebioda
Dyrektor Marela Wawrzyniak

Absolwenci:
1.Dworek Łukasz
2.Dziuba Nikola
3.Lewicki Filip
4.Łozdowska Klaudia
5.Łozicka Julia
6.Malinowska Emilia
7.Mazur Kornelia
8.Sacharuk Jakub
9.Sobiesińska Paulina
10.Ułasewicz Wiktoria


Rok szkolny 2008/2009

Rocznik 2002
Wychowawczyni: Zofia Lebioda
Dyrektor Marela Wawrzyniak

Absolwenci:
1.Drapik Maciej
2.Guster Karolina
3.Hasik Miłosz
4.Jankowska Natalia
5.Kordek Rita
6.Kubczyk Daniel
7.Lewicki Mariusz
8.Lewicki Szymon
9.Marczewski Kewin
10.Michalik Jessica
11.Pabin Julia
12.Pulsa Sebastian
13.Sawicz Aleksandra
14.Schmidt Wiktoria
15.Tessmer Krystian
16.Ulidowski Dawid
17.Ułasewicz Karolina

Rok szkolny 2009/2010

Rocznik 2003
Wychowawczyni: Zofia Lebioda
Dyrektor : Marela Wawrzyniak

Absolwenci:
1.Czarnecka Agata
2.Domeracka Oliwia
3.Duda Hubert
4.Kelner Aleksandra
5.Kotowski Mikołaj
6.Mruk Sandra
7.Palmowska Paulina
8.Pawluk Michał
9.Pawłowski Szymon
10.Pulsa Sebastian
11.Ratajski Dominik
12.Siegień Szymon
13.Stefanowicz Michał
14.Urbański Mateusz
15.Zienterski Jakub


Rok szkolny 2010/2011

Rocznik 2004
Wychowawczyni: Zofia Lebioda
Dyrektor :Marela Wawrzyniak

Absolwenci:
1.Bogusz Julia
2.Chłopek Emilia
3.Drapik Klaudia
4.Dworek Rafał
5.Jankowski Tomasz
6.Kaliński Sebastian
7.Kucharska Julia
8.Łozdowska Edyta
9.Mruk Przemysław
10.Niedźwiecki Adrian
11.Oświęcimska Marta
12.Palmowska Patrycja
13.Ulidowski Jakub
14.Wojtowicz Mikołaj
15.Wołodkiewicz Karolina
16.Wyszyński Filip

Rok szkolny 2011/2012
Rocznik 2005
Wychowawczyni: Zofia Lebioda
Dyrektor: Marela Wawrzyniak

Absolwenci:
1.Bartoszczyk Mateusz
2.Bumbul Filip
3.Garwoliński Antoni
4.Golunski Ignacy
5.Grzeszczak Anna
6.Jankowski Tomasz
7.Kaczyński Szymon
8.Mruk Dawid
9.Murek Kaja
10.Myjak Oliwia
11.Ptaszyński Przemysław
12.Skupień Aleksandra
13.Stolz Julia
14.Studzińska Daria
15.Żoła Zuzanna

Rok szkolny 2012/2013

Rocznik 2006
Wychowawczyni: Zofia Lebioda
Dyrektor: Marela Wawrzyniak

Absolwenci:
1.Chojaczyk Emilia
2.Berestecki Daniel
3.Fijołek Jakub
4.Hojczyk Zuzanna
5.Jankowska Barbara
6.Kleban Karol
7.Klokowska Aleksandra
8.Lenarcik Amelia
9.Lipiecki Bartosz
10.Majkut Kacper
11.Majkut Klaudia
12.Michowska Julia
13.Neumann Paula
14.Stanek Oliwia
15.Trebicki Jakub
16.Wiśniewski Paweł
17.Zelwak Zofia



Rok szkolny 2013/2014

Rocznik 2007
Wychowawczyni: Natalia Frydrychowska
Dyrektor Marela Wawrzyniak

Absolwenci:
1.Chojaczyk Wiktor
2.Dajczak Nikodem
3.Dziuba Dominika
4.Głębikowska Alicja
5.Jędrzejowska Oliwia
6.Kmita Oskar
7.Kochanowski Dawid
8.Konieczka Filip
9.Krompiewska Weronika
10.Maślona Bartosz
11.Mitrowicz Wiktoria
12.Ratajski Jakub
13.Serbin Jakub
14.Stobiecka Hanna
15.Wąsikowski Dominik
16.Wiśniewski Igor
17.Zelwak Oliwia


Rok szkolny 2014/2015

Rocznik 2008,2009
Dyrektor: Marela Wawrzyniak
Wychowawczyni: Zofia Lebioda

Absolwenci:
1.Aleńkuć Wiktoria
2.Bielecki Maksymilian
3.Buczkowski Oliwier
4.Ciszek Wiktor
5.Chłopek Paulina
6.Drapik Wojciech
7.Dżmełyk Aleksandra
8.Gaszewski Aleksander
9.Hawryluk Małgorzata
10.Jankowski Roch
11.Kosiński Bolesław
12.Kuliński Piotr
13.Krzewicki Wojciech
14.Lipiecka Amelia
15.Matuszak Zuzanna
16.Marcinkowska Maja
17.Mruk Szymon
18.Mucha Marta
19.Orzechowska Lena
20.Pabin Aleksandra
21.Ptaszyńska Emilia
22.Słota Marcelina
23.Szeliga Oliwier
24.Talaczek Maja


Rok szkolny 2015/2016

Rocznik 2010
Dyrektor: Marela Wawrzyniak
Wychowawczyni: Małgorzata Dębicka

Absolwenci:
1.Brodzińska Lena
2.Dwulit Miłosz
3.Kleban Franciszek
4.Krawczuk Wiktoria
5.Leper Jan
6.Maślona Alicja
7.Mruk Marika
8.Murzynowski Aleksander
9.Olejniczak Sylwester
10.Pawlik Aleksandra
11.Robakowska Laura
12.Stężycka Amelia
13.Stolz Kacper
14.Szczepaniak Maksymilian
15.Szpernal-Hajder Marta
16.Wąsikowski Jan
17.Wyszyńska Nadia
18.Wyszyński Remigiusz





Przedszkolowo.pl logo